3 Gün 3 Gece Dans: Big Burn Istanbul

İstanbul’da bu hafta sonu 3 gün 3 gece sürecek harika bir festival sizi bekliyor! Pek çok tanınmış ve sevilen sanatçının performans sergileyeceği Big Burn Istanbul 21-22-23 Temmuz 2017 tarihleri arasında Suma Beach‘de gerçekleşecek. Bu festival çok başka: şehirden uzaklaşmaya vaktiniz yoksa ve güzel müzik dinleyerek geçirmek istediğiniz bir hafta sonu arayışındaysanız Big Burn Istanbul’da aradığınızı kesinlikle bulacaksınız.

Richie Hawtin
Bedouin
Nastia

Festivalde sahne alan isimlerin sayısı o kadar çok ki! Richie Hawtin’den Dixon’a, Acid Pauli’den Bedouin’e kadar pek çok ismi dinleme olanağı bulacağımız festivalde Furkan Kurt, Kerem Tekinalp, Birol Giray ve Tangun gibi yerli sahnemizin sevilen isimleri de performans sergileyecek. Festivalde toplamda 100 DJ set başına geçecek ve müzik 5 sahnede sizi karşılıyor olacak.

Denizi, kumsalı ve büyülü atmosferiyle pek çok dans ve müzik sevdalısının sık sık uğradığı bir yer haline gelen Suma Beach’de isterseniz 3 gün boyunca konaklayabilirsiniz. Konaklamanın tipi çadır şeklinde. Bu arada söylemekte fayda var: etkinliğin günlük biletleri tükenmiş bulunuyor. Şu anda mevcut olan bilet tiplerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Festival boyunca canlı yayınlar ve sürpriz röportajlar için Facebook ve Instagram sayfalarımı takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir