Art Of Sound Festival Guide

2012 yılından beri gerek medya sponsorluklarıyla gerek gerçekleştirdikleri organizasyonlarla adını duyurmuş olan BUGECE, 19 Aralık 2015 Cumartesi günü Beykoz Kundura Fabrikası‘nda gerçekleşecek Art Of Sound adlı festivale ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Tüm gün sürecek olan festivalde müziğin ve sanatın ortak noktalarda buluşturulması ekibin tek gayesi esasen. Erken saatlerde gelenleri çeşitli workshop’lar beklerken, akşam kendinizi dans pistinden inmemeye inat edecek halde de bulabilirsiniz. Unutmayın, festival sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek. Ayrıca BUGECE festivalde yeni mobil uygulamasını da tanıtıyor olacak.

cisetta-art-of-sound-guide

Festivalde kimler performans sergileyecek? Gecenin headliner’ı 10 yıllık müzikal hayatında zirveye çoktan ulaşmış olan NU, birkaç gün önce Resident Advisor’da ilk 100’e girmiş olan Barac, müzikleriyle dinleyicileri başka alemlere götüren Maayan Nidam, SIT adlı projeleriyle ses getirmiş Vlad Caia & Cristi Cons, ambient vinyl setleriyle bizi karşılayacak Kaan Düzarat ve Cem G, Fransız DJ ve prodüktör Viken Arman’ın yanı sıra canlı setleriyle Florian Rietze ve Yaybahar da festivalde sahne alacak isimler arasında.

Bilet fiyatı 100 TL olup, bugece.co‘dan temin edebilirsiniz. Festival günü kapıda satış olmayacak.

Festivalde Bizi Neler Bekliyor?

Festivalde gün boyunca 3 adet bar, 1 adet lounge alanı ve yemek bölümü olacak. Gündüz geldiğiniz takdirde çeşitli workshop’lar, el işi ve tasarımcı standları da sizleri bekliyor. Dediğim gibi bu festival, hem müzik hem de sanat severler için mükemmel bir fırsat.

Beykoz Kundura Fabrikası’na Nasıl Gidilir?

Art Of Sound’ın gerçekleşeceği Beykoz Kundura Fabrikası’na Kadıköy ve Üsküdar’dan kalkan dolmuşlar ile gelebilirsiniz, Kundura Fabrikası durağında indiğinizde festival alanı yürüme mesafesindedir. Bir başka alternatif olarak Yeniköy’den motorla ya da Boğaz hattı deniz otobüsü ile Beykoz’a gelip herhangi bir toplu taşıma aracı ile yine aynı durağa gidilebilmekte. Toplu taşıma tercihiniz değilse taksi – deniz taksi ya da özel aracınızla da gelmeyi düşünebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir