Bambaşka Bir Konaklama Deneyimi: Evliyagil Hotel by Katre

Geçtiğimiz haftalarda gokhanmms ile şehrin kaosundan birkaç günlüğüne kaçıp soluğu Çeşme’de aldık, sezonu erkenden açtık bir başka deyişle. 2 günlük Çeşme seyahatimizde Evliyagil Hotel by Katre’nin misafiri olduk.

Günümüz yollarda geçmesin diye sabah erkenden uçağa bindik ve sabah 10 gibi otele vardık. Yorgun argın geçen saatlerden sonra kuş cıvıltıları ve birbirinden şirin 2 kedi ile karşılanmak uykusuzluğumuza rağmen motivasyonumuzu yükseltmeyi başarmıştı. Otelin başındaki Erhan ve Figen de bizi gayet sıcakkanlı bir şekilde karşıladı ve leziz bir kahvaltı ile güne başlamış olduk!

Çeşme’de bir sürü kahvaltı mekanı var ama biz hep aynı yerlere gidiyorduk, Katre’nin kahvaltısı hepsini geçti: Figen’in özenle hazırladığı salata mı desek, nefis reçeller mi yoksa pişiler mi! Hepsi birbirinden leziz ve doyurucuydu. Bir peynir delisi olarak peynirlere bayıldım, tatları gerçekten inanılmaz derecede güzel.

“Off ne güzelmiş!” diye düşündüyseniz hemen bir şey ekleyeyim: bu kahvaltıyı deneyimlemek isterseniz dışarıdan da gelebilirsiniz, kişi başı 35 TL.

Tesisin cumbalı ve standart odaları oldukça güzel ve bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmış. Taş evler Alaçatı’da oldukça popüler biliyorsunuz, Katre Otel diğerlerinin arasından sıyrılıp öne çıkmayı başarıyor. Temizliğinden kalite standartlarına kadar her şey tamam.

Kural 1: Asla tezgaha oturma ? #gormenlazim #evliyagilbykatre #alacatime #katreotel

Evliyagil Hotel by Katre (@katreotel)'in paylaştığı bir gönderi ()

Kural 1: Asla tezgaha oturma! #aslatezgahaoturma #gormenlazim

Evliyagil Hotel by Katre (@katreotel)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bir de Katre Otel’e gitmeden uyarayım, asla tezgaha oturmayın! 🙂

İzmir’den Çeşme’ye şehir merkezine varmadan Alaçatı gişelerini geçtiğinizde çok kısa bir zaman içerisinde varabileceğiniz bu konaklama tesisi bu yaz mutlaka uğramanız gereken yerlerden biri. Alaçatı’nın Hacı Memiş tarafına da 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan Evliyagil Hotel by Katre kahvaltısından odalara, çalışanlarından huzurlu ortamına kadar her detayıyla memnun edici. Fotoğrafta gördüğünüz alanda bilgisayarla bir yandan işlerinizi kontrol edip çalışmak da oldukça keyifli, yanında da Türk kahvesi cabası 🙂

Evliyagil Hotel by Katre ile 0232 7167672 & 0542 716 1818 numaraları telefonlar ya da info@katrehotel.com üzerinden iletişime geçip konaklama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Evliyagil Hotel by Katre Facebook Evliyagil Hotel by Katre Instagram

One thought on “Bambaşka Bir Konaklama Deneyimi: Evliyagil Hotel by Katre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir