Bodrum’un En Gözde Etkinliği: Chill-Out Festival Bodrum 2017

Bu sezonki ilk etkinliği İstanbul’da gerçekleşen Chill-Out Festival 14-15 Temmuz 2017 tarihleri arasında etkinlik serisinin ikinci ayağı olan Bodrum – Xuma Yalıkavak’ta gerçekleşiyor.

Her seferinde başarılı organizasyonlara imza atan Chill-Out Festival, bu seneki Bodrum etabında harika bir program ile karşımıza çıkıyor. Pek çok sevilen sanatçıya dinleme olanağı bulacağımız festival Bodrum’un en gözde noktalarından biri olan Xuma Yalıkavak‘ta düzenleniyor.

Festival kapsamında pek çok isim performans sergilemeye hazırlanıyor. Festivalin ilk gününde Crussen, Francesca Lombardo, DJ setiyle Kiasmos, canlı performansıyla Mardeleva ve Lounge FM 96’dan Cantanca & Style-ist bizlerle olacak. Etkinliğin ikinci gününde ise canlı performanslarıyla Konfetti Klub Ensemble, Sainte Vie, Satori ve Shkoon ile beraber Mira ve yine Lounge FM 96’dan Cantanca & Style-ist performans sergileyecek isimler yer arasında.

Etkinliğin kombine ve günlük biletlerine Biletix üzerinden ulaşabilirsiniz. Günlük biletler 136 TL. Önceki etkinliklere ve mevcut 2017 programına bakıldığında festival şimdiden heyecanlandırıyor. Önümüzdeki hafta sonu vaktiniz varsa planlarınıza bu etkinliği de mutlaka ama mutlaka eklemelisiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir