Breathe On The Island’ın Birinci Günü Nasıl Geçti?

Dün 3 Lounge‘un düzenlediği Breathe On The Island adlı festival için 15 saatliğine Kıbrıs’taydım. Harika bir atmosferde gerçekleşen festivalin ilk gününe ilişkin izlenimlerimi bu yazıda toplamaya karar verdim. Bu arada bugün oralardaysanız festival bugün de harika isimlerle devam ediyor, uğramak isteyebilirsiniz!

Sabah erkenden yola çıktıktan sonra öğlene doğru en sevdiğim yerlerden biri olan Girne’ye vardım. Festivalin düzenlendiği etkinlik Lord’s Palace Hotel içerisinde bulunan çok güzel bir mekanda düzenleniyor. İsteyen denize girebiliyor, isteyen güneşin tadını çıkarıyor ya da isteyen güzel müzik eşliğinde dans edebiliyor! Seçim sizin. Biraz denizin tadını çıkardıktan sonra benim de seçimim güzel müzikten yanaydı. Etkinliğin ilk ismi olarak Sayınerr set başındaydı.

Breathe On The Island başlıyor! 3 Lounge

Posted by Cisetta on Wednesday, 19 July 2017

Daha sonra ise set başındaki isim hem kendisini hem de menajerini yakından tanıdığım ve yaklaşık 2 sene önce de bir röportaj gerçekleştirdiğim Wankelmut idi. Her zamanki gibi setinde harikalar yaratan Wankelmut ile seti sonunda Wolfson ile beraber kısa bir röportaj da gerçekleştirdim 🙂

Breathe On The Island'daki performansları sonrası Wolfson ve Wankelmut ile konuşuyorum!

Posted by Cisetta on Wednesday, 19 July 2017

Wankelmut’u takiben set başına geçen isim yine kendisiyle daha önce de tanışma ve konuşma fırsatı bulduğum Einmusik oldu. Güneşin gitmesiyle daha da çok kişinin gelmeye başladığı anda seti devralan Einmusik ortamın daha da keyifli bir hale gelmesini sağladı. Einmusik ile eski röportajımı hatırlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazının başında da belirttiğim gibi etkinlik bugün de devam ediyor. Bugün yine after party ise 3 Lounge’da gerçekleşiyor olacak. Dün performans sergilemesi beklenen Viken Arman uçuşunu kaçırdığı için gelemese de önümüzdeki Cumartesi 3 Lounge’a geliyor ve set başına geçiyor. Bunu da hatırlatmakta fayda var 🙂 Kıbrıs’ın ilk ve en büyük elektronik müzik festivalini gerçekleştiren ve başarılı etkinliklere imza atan 3 Lounge ekibine beni ağırladığı için tekrar çok teşekkür ediyorum!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir