Büyüteç: Before Sunset Closing Sessions

30 Ağustos Pazar günü Before Sunset Beach‘in müzik direktörü Murat Tokuz ve Generic Music çok güzel bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Çeşme’de gerçekleşen Before Sunset Closing Sessions, katılımcılara mükemmel bir gün yaşatmayı başardı diyebiliriz.

Gündüz erkenden gidenler, denizin ve kumsalın tadını rahat rahat çıkaran şanslı kesimden. Çeşme merkezin biraz uzağında güzel bir koyda bulunan mekana ben de öğle saatlerinde gittim, bir şeyler atıştırdıktan sonra Çeşme’nin mükemmel koylarından birinde tam bir Pazar keyfi yaptım. Gündüz saatlerinde gayet güzel deep house şarkılar da bize eşlik etti tabiii, kabinde DJ Mono vardı. 

cisetta-before-sunset-beach

Etkinlik alanında birçok marka vardı. Nights By You’nun bez çanta ve bileklik dağıtan tatlı kızları, “Müzik Bu Kapağın Altında” sloganıyla yola çıkan Efes Pilsen, kumsalda kurulan salıncaklarıyla dikkatleri çeken H&M, ve teknoloji dünyasının öncülerinden LG. Ayrıca Efes Pilsen’in standında tişört boyarken ve NBY’nin photobooth kabininde fotoğraf çekilirken çok eğlendik.

Akşam saatlerine doğru sahne eşsiz bir manzaraya eşlik ediyordu. Sahne tasarımı harikaydı bu arada. Akşamüstü denizde keyif yaparken, Murat Tokuz geceyi ısıtmaya başlamıştı, o sıra son hazırlıklar yapılıyordu. Çoğu insan heyecanla disko müziğin sempatik babası Giorgio Moroder‘i bekliyordu. Bir kısım ise Jan Blomqvist ve Oscar & The Wolf için. Nhan Solo ise gecenin mükemmel kapanışı için beklenen isimdi.

cisetta-before-sunset-stage

Saatler geçtikçe iyice kalabalıklaşan etkinlik alanında bulunanların belki de yarısından fazlası İstanbul’dan geliyordu. Pek çok arkadaşımı gördüm ben esasen. Geceye mükemmel bir start veren Jan’ı takiben diğer sanatçılar da performanslarıyla hepimize gerçekten unutulmayacak bir gece yaşatmayı başarabildi. Benim için ve muhtemelen de diğer bütün katılımcılar için yazın en güzel sezon kapanışı oldu diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir