Çeşme’nin En Sevilenlerinden: Electronica Festival Çeşme 2017

Uzun yıllardır birbirinden başarılı organizasyonlara imza atan Electronica Festival, bu sezon ilk ayağını Çeşme’de gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 25-26 Haziran 2017 tarihlerinde Alaçatı Beach Resort & Spa‘da gerçekleşecek etkinlikte performans sergileyecek isimler şimdiden heyecan uyandırıyor.

Geçen sene açıkçası Çeşme’deki etkinliğine gidemediğim için çok üzülmüştüm, paylaşılan fotoğraf ve videolar festivalin harika geçtiğinin kanıtıydı, giden arkadaşlarım da festival de gayet güzel vakit geçirdiklerini belirtmişti. Bu sene hazırlıklarımız tamam, birbirinden farklı etkinlik ve sürprizler ile gerçekleşecek festivali bekliyoruz.

Bu sene hem İstanbul hem de Çeşme’de gerçekleşecek festivalin Çeşme etkinliğindeki isimler çok iyi. &ME, Alex Niggemann, Anna, Guy Mantzur, Matador, Rampa ve La Fleur gibi dünyaca tanınan isimlerin yanı sıra yerli müzik sahnemizin başarılı isimlerinden Birol Giray, Gadi Mitrani, Sezer Uysal, Doruk Güralp, İlker Aksungar, Sertaç Kazan ve Timur Çelikyay gibi pek çok sanatçı da set başına geçiyor olacak.

Çeşme bir süredir yazın öne çıkan tatil ve etkinlik noktalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Gerek mekanları gerek eşsiz güzellikteki plajlarıyla dikkat çeken Çeşme bu bayramda da dopdolu geçeceğe benziyor. Çeşme ile ilgili hazırladığım eski rehberlere de site üzerinden bakabilirsiniz, bayrama özel yeni Çeşme rehberi de yayınlayacağım.

Waiting for the summer. #ElectronicaFestival

Electronica Festival (@electronicafestival)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bayram tatilini İzmir’in en güzel yerlerinden biri olan Çeşme’de bol dans ve müzik ile geçirmek istiyorsanız etkinliğin biletlerine Biletix üzerinden ulaşabilirsiniz. Şu anda kombine biletin fiyatı 191 TL. Etkinlik hakkındaki diğer detayları ise buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

4 thoughts on “Çeşme’nin En Sevilenlerinden: Electronica Festival Çeşme 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir