ÇİĞSEM BAŞAK ÇAYIR

cisetta.com keyifli bir Temmuz akşamında kurulan, sevdiğiniz her şeyi aynı yerde bulabileceğiniz kişisel bir blog olarak karşınıza çıkıyor.

Blog “Lifestyle, Travel, Daydream” olarak 3 farklı kategoriden oluşmakta olup, sitede ünlü isimlerle yapılan ilginç röportajları okurken bir anda kendinizi haftanın kıpır kıpır setini dinleyip dans ederken de bulabilirsiniz. Bu kişisel blog yazarın kazandığı bütün deneyimleri ve yıllar boyunca biriktirmiş olduğu tüm güzel müzikleri, konser anılarını ve daha birçok güzel hadiseyi sizlere sunmaya hazır.

Kendi kişiliğini tüm gerçekliğiyle bu blog üzerine yansıtmaya çalışan Çiğsem Başak Çayır, etrafta bilindiği adıyla Çiset ya da daha da abartırsak ÇBÇ, bu işi geçici bir hobi olarak görmektense tamamen benimsemeyi tercih ediyor. Müzik, konserler, samimi sohbetler ve bazen de içini döktüğü yazıların tümünü burada bulabileceğiniz bir blog. Sevdiğiniz her şey gerçekten de burada. Kendisi Galatasaray Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı mezunu olup, şu anda Kadir Has Üniversitesi’nde Yeni Medya üzerine yüksek lisans yapmaktadır. Aldığı eğitimler sayesinde İngilizce, Fransızca ve İtalyanca’yı ana dili gibi konuşuyor, bir nebze de olsa Almanca ve Rusça dilinde de kendini ifade edebiliyor. 2,5 senedir pek çok global ve yerel markaya da sosyal medya ve içerik alanında destek veren Cisetta için yazmak ve sevdiği müzik ve etkinlikleri paylaşmak çok büyük bir aşk.

Biraz daha derine dalmaya ne dersiniz? cisetta.com keşfedilmeye hazır.

İletişim: cigsem@cisetta.com