Diynamic Festival Istanbul 2016 Guide

Uzun bir süredir heyecanla beklenen Diynamic Festival Istanbul 2016 için geri sayım çoktan başladı! Geçtiğimiz sene çalan isimler ve organizasyonu takiben yine başarılı bir line-up ile duyurulan festival bu sene 6 Ağustos 2016 Cumartesi günü Babylon Kilyos’ta gerçekleşiyor!

cisetta-diynamic-festival-istanbul-2016-solomun-h.o.s.h.

Saat 12:00’den itibaren yerli elektronik müzik sahnemizin başarılı DJ’leri Murat Uncuoğlu ve Alican gibi isimler ile başlayacak olan festival gecenin ilerleyen saatlerinde dans tutkunlarını daha da heyecanlandıracak.

Diynamic Festival Istanbul 2016’da kimler performans sergiliyor?

cisetta-diynamic-festival-istanbul-2016
Diynamic’in her etkinliğinde olduğu gibi bu festivalde de birbirinden güzel müzikleri sindirip en güzel danslarımızı edeceğiz.

Solomun
Solomun
Karmon
Karmon
Adriatique
Adriatique
Magdalena
Magdalena

Avrupa house müzik dünyasında akla gelen ilk isimlerden biri olan ve her setiyle yüreklerimizi hoplatan Solomun, müzikal yeteneklerini Zürih’ten bütün dünyaya duyurmayı başaran ikili Adriatique, 2006 yılından beri birbirinden başarılı işlere imza atmış olan H.O.S.H., Diynamic ailesinin yakın bir üyesi olan ve müziğe tutkulu bir şekilde bağlı olan Magdalena, “Wowshit” gibi parçalarıyla büyük yankı uyandıran Karmon, dans pistindekileri setleriyle bol bol dans ettiren duo NTFO, ruhlarını müzikle birleştirmiş olan ikili Undercatt, yaratıcılığı ve yeneteğiyle özgünlüğünü kanıtlayan Lehar ve canlı performanslarıyla Ost & Kjex ve Johannes Brecht bu seneki festivalde performans sergileyecek isimler.

Bilet Fiyatları

Festivalin biletlerini Tixbox’tan temin edebilirsiniz.

Normal dönem: 149 TL
Kapıda: 169 TL

Festivalde başka neler var?

cisetta-diynamic-festival-istanbul-guide

Dans ve müzikle dolu geçen gün boyunca festival alanında Diynamic’e ait t-shirt, hoodie, çanta ve şapkaların yanı sıra Diynamic’in 10. yılı için özel olarak hazırlanan ve sınırlı sayıda satışa sunulan t-shirt çeşitlerinin de satılacağı bir stand kurulacak.

Babylon Kilyos’a Nasıl Gidilir?

cisetta-diynamic-festival-istanbul-2016-babylon-kilyos

Diynamic Festival Istanbul 2016 bu yaz Babylon Kilyos’da düzenleniyor. Kilyos’ta bulunan festival alanına dilerseniz özel araçla da gelebilirsiniz.

Özel Araçla Gelecekler İçin Yol Tarifi

Alternatif 1: Sarıyer Tünel – Sarıyer Merkez – Maden – Kilyos (Trafik koşulları sebebiyle bu yol öneriliyor)

Alternatif 2: Kemerburgaz Orman Yolu – Bahçeköy – Kilyos

Alternatif 3: Tarabya Üstü – Bahçeköy / Kilyos Sapağı -Bahçeköy – Kilyos

Shuttle Bilgileri

Shuttle bilgisi henüz açıklanmadı.

Adres: Demirciköy Mahallesi, Dalyan Mevkii, Kilyos Yolu, Kumköy / İstanbul

Diynamic Festival Istanbul 2016 Trailer

Diynamic Festival‘e şimdiden ısınmak için eski/yeni sevdiğim parça ve setlerden oluşan bir playlist de hazırladım! 6 Ağustos’ta görüşmek üzere!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir