Doğa, Müzik & Dans: Chill-Out Festival Istanbul 2017

12 senedir pek çok müzik severin en sevdiği festival olan Chill-Out Festival bu sene de efsane bir programla karşımıza çıkacağa benziyor. 20-21 Mayıs tarihlerinde İstanbul – Life Park’ta ve 14-15 Temmuz 2017’de Xuma Yalıkavak’ta gerçekleşecek olan etkinlik şimdiden heyecan uyandırıyor!

Bu sene festivalin ilk ayağında pek çok yerli ve yabancı ismi dinleme olanağı bulacağız: beni en çok heyecanlandıran isimler ise José Gonzalez, Matthias Meyer, Nicola Cruz, Oceanvs Orientalis, Satori, Skye & Ross (Morcheeba), Tony Allen & His Afrobeat Orchestra ve Unders. Birkaç sene önce Tony Allen’ı Babylon’da dinleme fırsatı bulmuştum ve kendisiyle bizzat tanışmıştım, gerçekten harika enerjileri var, yine büyüleyici bir performans sergileyeceklerini düşünüyorum. Matthias Meyer’ın performansı ile dans pisti hareketlenecek, Oceanvs Orientalis ile festival en büyüleyici anlara imza atıyor olacak.

2006 yılından bu yana, müzik tutkunlarını doğa, sanat ve müzikle buluşturarak ruhları arındıran Chill-Out Festival Istanbul, katılımcılara yine yılın en mutlu hafta sonunu yaşatmaya hazırlanıyor. Festival kapsamında Away Stage, Main Stage, Next Stage ve Other Stage adlı 4 sahnede sanatçılar performans sergiliyor olacak.

Festivalin biletlerinini Biletix üzerinden temin edebilirsiniz.

Kombine Bilet Bedeli: 216 TL (Biletix hizmet komisyonu dahil)

20 Mayıs, Cumartesi Bilet Bedeli: 136.25 TL (Biletix hizmet komisyonu dahil)

21 Mayıs, Pazar Bilet Bedeli: 136.25 TL (Biletix hizmet komisyonu dahil)

Festivale ısınmak için sizi Can Tanca’nın setiyle baş başa bırakıyorum, görüşmek üzere!

3 thoughts on “Doğa, Müzik & Dans: Chill-Out Festival Istanbul 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir