Electronica Festival Istanbul 2017 Başlıyor!

Çeşme’deki mükemmel organizasyonu takiben Electronica Festival Istanbul 2017 önümüzdeki hafta sonu Suma Beach‘te gerçekleşiyor. 29-30 Temmuz 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan festivalde birbirinden başarılı isimleri dinleme olanağı bulacağız.

Geçtiğimiz ay Alaçatı Beach Resort & Spa’daki etkinliği ve Alaçatı MAIA’daki after partileriyle bize harika bir festival yaşatan Electronica ekibi aynı ruhu Suma Beach’e taşımaya hazırlanıyor. Festivalde performans sergileyecek isimler ise heyecan uyandırıyor. Electronica Festival Istanbul 2017 kapsamında Claptone, Einmusik, Andhim, Stavroz ve Oliver Huntemann gibi dünyaca tanınmış isimlerin yanı sıra yerli müzik sahnemizin önde gelen isimlerinden Beegee, Alican, Murat Uncuoğlu, Doruk Güralp ve Oceanvs Orientalis gibi sanatçılar da bizlerle olacak. Kısacası bu hafta sonu güzel bir müzik ziyafeti bizi bekliyor.

Festival programı da açıklandı! Her sahne ayrı bir güzel resmen. Ben sanırım çoğunlukla Forest Stage ve FG Digital Main Stage taraflarında olacağım gibi gözüküyor. Ayrıca festival boyunca canlı yayın ve röportajlarım olacak, bu sebeple yine takipte kalmanızı öneriyorum.

Geçtiğimiz sene de aynı yerde gerçekleşen festivalde çok eğlenmiştik. Bu sene de harika bir programla karşımıza çıkan Electronica Festival Istanbul 2017’nin biletlerini Biletix üzerinden satın alabilirsiniz.

Electronica Festival Istanbul 2016 Aftermovie

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir