Electropol Festival Istanbul 2016 Guide

Burn Energy Drink katkılarıyla 20 Ağustos 2016 Cumartesi günü Maslak Arena’da gerçekleşecek Electropol Festival şimdiden açıkladığı isimlerle dans sevdalılarını heyecanlandırmaya başladı.

cisetta-electropol-festival-istanbul-2016

10 saatlik bir festival deneyimini bizlere yaşatmaya hazırlayan festival, sahne alacak başarılı isimlerle, katılımcı markaları ve daha pek çok aktivite olanaklarıyla bizi bir günlüğüne büyülü bir dünyaya davet ediyor. Hiç bitmesin isteyeceğimiz bu gecede bakalım neler varmış!

Festivalde Performans Sergileyecek İsimler

Quintino
Quintino
Mat.Joe
Mat.Joe
DVBBS
DVBBS

Festival enfes bir müzik şöleni sunmaya hazırlanıyor açıkçası. Electro house denince akla gelen büyük isimlerden biri olan Hollanda asıllı Quintino, Kanada’dan Los Angeles’a kadar uzanan kökenleriyle EDM sahnesini çok başka bir boyuta taşımış bir ikili olan DVBBS, enerjisi asla bitmek tükenmeyen başarılı DJ Tommy Trash, daha önce de kentimize gelip şahane performanslar sergilemiş olan Teenage Mutants, müzik dünyasına yeni adım atmış olsa da ürettiği parçalarının büyük isimlerin setlerine misafir olduğu Jay Cosmic, trance müzik türünde güzel prodüksiyonlar ortaya çıkaran Andrew Rayel, her setlerinde hayranlarını büyülemeyi başaran duo Mat.Joe, klasik tarzlardan sakınıp kendine özgün bir tarz yaratan Thabo Getsome, Türk elektronik müzik sahnemizin en başarılı DJ’lerinden biri olarak kabul edilen BeeGee ve daha pek çok başarılı isim Lifepark’da set başına geçiyor olacak.

Festivalde Neler Var?

cisetta-electropol-festival-istanbul-2016-lifepark

Festivalde Ana Sahne ve Alternatif Sahne olarak 2 adet sahne kurulacak. Timetable henüz açıklanmadı.

Dilerseniz daha özel bir festival ayrıcalığı için VIP Lounge‘da yer ayırtabilirsiniz. VIP Lounge’da ayrıcalıklı bir görüş açısı ve özel alan hakkına sahip olacaksınız. Bunların yanı sıra standart alanda serbestçe dolaşabileceksiniz. Lounge’da bar ücretsiz değildir. Şişe açtırmak isterseniz etkinlik gününden önce 0538 071 85 52’i arayıp tercih ettiğiniz şişeyi belirtip rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İthal votka, cin ya da tekila 150 TL’dir.

cisetta-electropol-festival-2016

Bilet Fiyatları

Etkinliğin biletleri satışta! Biletleri Biletix‘ten temin edebilirsiniz.

Genel giriş: 77 TL
VIP Lounge: 180 TL

Sizi Bekleyen Diğer Sürprizler

cisetta-electropol-istanbul-2016

10 saat boyunca gizemli bir şehirde macera dolu bir müzik dünyasına atım atacağınız Electropol Festival’de Burn Energy Drink ve Scorp gibi markaların yanı sıra çeşitli workshop noktaları da festival bünyesinde yer alacak.

Electropol Festival’e Nasıl Gidilir?

Festival Maslak Arena‘da gerçekleşiyor.

Maslak Arena’ya metro ile “Atatürk Oto Sanayi İstasyonu”nda inerek, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasındaki birçok merkezi noktadan otobüs ve dolmuş ile ya da taksi veya özel aracınızla kolayca ulaşabilirsiniz.

Electropol Festival 2015 Aftermovie

Electropol Festival 2016 Trailer

20 Ağustos 2016’da Lifepark’da bol danslı bir festival gününde buluşmak adına görüşmek üzere! 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir