Evdeyken Dinleyebileceğiniz Canlı Performans Serileri

Çok uzun zaman gibi hissettirse de birkaç aydır sosyal izolasyon için eve kapandığımız şu günlerde, müzik en güzel ilaç ruhumuza. Normalleşme sürecine yavaş yavaş adım atılsa da önümüzde çok uzun bir yol var. Bu yolda ilerlerken gününüze renk katacak, hafta sonu sokağa çıkma yasağına rağmen keyiflendirecek ve dans pistini evinize getirecek önerilerim var. İşte evdeyken dinleyebileceğiniz canlı performans serileri!

Limits Off Open Studio

Limits Off Open Studio, her hafta DJ stüdyolarının kapılarını bizlere açıyor! Murat Uncuoğlu’dan Alican’a kadar elektronik müzik sahnesinin birbirinden başarılı isimlerinin keyifli performanslarına mutlaka göz atın. Benim favorim Muncu ile Alican’ın seti oldu. En son Damian Lazarus’un Nemrut Dağı’ndaki unutulmaz performansını bizlerle paylaşan bu kanalı mutlaka takibe alın.

Life From Istanbul

23 Mart 2020’de change.org ‘da başlatılan bir imza kampanyasını takiben ortaya çıkan nefis proje “Life from Istanbul”, ilk gününden beri oldukça ilgi görüyor. DJ’ler başta olmak üzere bütün eğlence sektörü çalışanlarına destek sağlaması planlanan bu proje şimdiye kadar pek çok DJ destek verdi, önümüzdeki haftalarda programları da dopdolu, hatta ben de çalacağım, kaçırmayın 🙂 Bu projeye destek veren herkese sevgiler!

Big Burn Digital

Big Burn ruhu, iki online sahnesiyle evlere taşınıyor! Global ve lokal isimlerin, Big Burn People için özel hazırladığı setleriyle yer alacağı Big Burn Digital’ın müzik programında duyurdukları isimlerin her birinin performansı ayrı bir harika. Program kapsamında Coyu, OC & Verde, Philipp Straub, Teenage Mutants, Victor Ruiz, Anıl Vardareli, Blotto, Büber, Cure-shot, Evrim de Evrim b2b Procombo, Furkan Kurt b2b Kerem Tekinalp, Junior, Kemal Vatansever, Mehmet Özbek, Ozan Yazgan ve Tangun set başına geçti.

Label Project

Son dönemde İstanbul’da düzenledikleri birbirinden başarılı organizasyonlarla öne çıkan Label Project ekibi, bu dönemde Youtube yayınlarıyla müzikseverlerle buluştu. Performanslara mutlaka göz atın!

Jeton Records Showcase

Özellikle Zorlu PSM gibi şehrin popüler noktalarındaki etkinliklerin ardından Jeton Records da 14 Nisan’dan beri Youtube’da canlı performanslar yayınlıyor. Şu ana kadar 3 adet showcase yayını yaptılar, devamı gelecek gibi görünüyor. Ayrıca kanalda “Get Hyped” serisi kapsamında sektörün önde gelen isimlerinin keyifli müzik sohbetlerine de mutlaka kulak vermelisin, ben denk geldikçe takip etmeye çalışıyorum.

PSM Sessions

Zorlu PSM’de bu dönemde canlı yayınlara ağırlık veren oluşumlardan biri oldu. Pek çok farklı sanatçının performanslarına yer verilen Youtube yayınları oldukça keyifli. Benim favorim Avangart Tabldot oldu, diğer performanslar için kanalda yayınlanmış yayınları inceleyebilirsin.

Across The Sky

Sadece İstanbul ile sınırlı kalmayalım! Ankara’nın gözde gece kulübü Kite, mesafeleri ortadan kaldırmak ve elektronik müzik severlerin müziğe olan özlemlerini gidermek adına yeni projeye imza atıyor. “Across The Sky” adlı live streaming projesi kapsamında geçtiğimiz dönem her Cuma 22:00 – 01:00 arasında elektronik müzik dünyasının başarılı sanatçıları Kite’ın Youtube hesabında canlı yayında ağırladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir