Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (10-12 Ağustos 2018)

Bu hafta sonu planlar nereye doğru? Çeşme? Bodrum? Ya da şehirde mi kalıyorsunuz? Seçiminiz ne olursa olsun, sizi her rotada farklı ve eğlenceli partiler bekliyor olacak!

10 Ağustos 2018 Cuma 18:00
Happy Camper Records Showcase @ Xuma Village

Bodrum tatili planlayanlar buraya! XUMA Village’da önümüzdeki günlerde harika bir parti gerçekleşecek. 10 Ağustos 2018‘de Bodrum‘un en gözde noktalarından Xuma Village‘da gerçekleşecek Happy Campers Records Showcase kapsamında pek çok isim set başına geçecek.

Facebook Event
10 Ağustos 2018 Cuma 19:00
Nico Stojan @ W Istanbul

#10SecretFridays etkinlik serisi W Istanbul’un yazlık bahçesi Secret Garden’da Nico Stojan ile devam ediyor. Gecenin diğer isimleri Orkun Bozdemir, Hemi ve Doctor K. Yaz boyunca yalnızca 10 kez ve cuma gecelerinde gerçekleşecek #10SecretFridays serisinin yedincisi için biletler Mobilet’te. 

Facebook Event
11 Ağustos 2018 Cumartesi 12:00
Chill-Out Festival Çeşme 2018 @ Fun Beach

Lounge FM’in muhteşem dünyasını, yolunun geçtiği her şehrin özgün karakterinden izler ile gerçek hayata taşıyan Chill-Out Festival; Çeşme’deki 8. yılı için 11 Ağustos’ta Fun Beach’te! Festival kapsamında Audiofly, Stimming ve Viken Arman gibi isimleri dinleyebilirsiniz.

Facebook Event
11 Ağustos 2018 Cumartesi 22:00
Damian Lazarus & No Regular Play @ Suma Beach

About Nights kapsamında düzenlenen “Let It Be A Festival” adlı etkinlikte Damian Lazarus ve No Regular Play performans sergiliyor. Bu partinin diğer isimleri ise Wai, Carlita, Demir & Seymen, Fevzee, G-One ve Cem G. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
11 Ağustos 2018 Cumartesi 23:55
Alex Niggemann @ Dusk Alaçatı

Techno denilince akla gelen ilk isimlerden olmayı başaran Alex Niggemann, bu hafta sonu Dusk Alaçatı’da set başında olacak. Çeşme’de olanlar kaçırmasın!

Facebook Event
BONUS
12 Ağustos 2018 Pazar 10:00
Drunch is always a good idea! @ Yedi Alaçatı

Pazar günü kim Bloody Mary’e ya da Spritz’e hayır diyebilir ki? Bu Pazar Alaçatı’daysanız kimseye söz vermiyorsunuz! Ev sahipliğimde düzenlenen “Drunch is always a good idea!” serisinin ilk buluşmasında en leziz Brunch sofraları için Yedi Alaçatı‘da buluşuyoruz!  Gün boyunca size eşlik edecek keyifli müziğin başında ise Okan Evci ve ben olacağım. 
Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir