Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (11-13 Ağustos 2017)

Yazın en sevdiğim dönemindeyiz: etkinlikler birbiri ardına, festivaller de cabası. En güzel anları yakalayıp güneşi doğuracağımız partiler, afterlar ve dahası için haftanın etkinlik önerileri yayında.

11 Ağustos 2017 Cuma 20:00
Nhan Solo @ İstiklal Terrace

DJ – prodüktör ve Mother Recordings label sahibi Nhan Solo 11 Ağustos’ta Supermarket Events ve İstiklal Terrace’ın konuğu oluyor! Etkinliğin biletleri Biletix’te, gecenin diğer isimleri ise Erhan Özkaya, Görkem Çay ve Blotto.

Facebook Event
11 Ağustos 2017 Cuma 22:00
Len Faki @ Suma Beach

Label Project’in düzenlediği bu gecede kabine geçecek isimler Len Faki, Paula Temple ve Erman Sarı. Gecenin biletleri bugece.co’da! Kapıda bilet 80 TL, gece 12’den sonra 100 TL.

Facebook Event
11 Ağustos 2017 Cuma 23:59
Lehar @ Alaçatı MAIA

Isolate bu hafta sonu harika bir partiyle yazın en güzel noktalarından Çeşme’ye uğruyor. Gecenin isimleri ise efsane: Lehar, Musumeci, Alican ve Batur. Etkinliğin biletleri ise bugece.co’da.

Facebook Event
12 Ağustos 2017 Cumartesi 12:00
Ach! Kater @ Bahçeköy

Ach! ekibi bu yaz bomba gibi. Bu Cumartesi düzenlediği partide Kaan Düzarat, Günce Acı, Jamie S ve Ata Günay gibi isimler yer alıyor. Konum için etkinlik sayfasına bakabilirsiniz.

Facebook Event
13 Ağustos 2017 Pazar 18:30
Sundaze #6 @ Hilton Istanbul Bosphorus

Bu etkinliğe giriş meyve ile! Peggy Gou ve Yang Sundaze’ın 6. etkinliğinde set başına geçiyor. Bu arada giriş için getireceğiniz meyveleri, mekanın mutfağında hazır hale getirerek, etkinlik alanında herkesin birlikte tüketimi için sunuyorlar.

Facebook Event
BONUS
11 Ağustos 2017 Cuma 22:00
Stephan Bodzin @ KAFES

11 Ağustos Cuma akşamı KAFES harika bir techno gecesi yaşanacak. Dünya çapında bir üne ve bilinirliğe sahip olan Stephan Bodzin Türkiye’de ilk kez canlı performansıyla Kafes’te set başına geçmeye hazırlanıyor. Gecenin diğer ismi olan Cocoon Kraliçesi Nakadia ise hem kişiliği hem de müziğiyle sevilen bir sanatçı: Tayland’dan Almanya’ya kadar yaşadığı bütün deneyimler onu bu günlere getirmiştir. Yerli isimler arasında ise Murat Uncuoğlu, Volkan Gündüz ve Sezer Uysal var.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir