Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (11-13 Ocak 2018)

Yeni yılı birbirinden güzel etkinliklerle karşıladıktan sonra özellikle İstanbul ve İzmir yeni yıla hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Yeni açılan mekanlardan özlenen etkinlik serilerine kadar bu hafta sonu gidebileceğiniz pek çok yer var.

11 Ocak 2018 Perşembe 22:00
Mimi Love @ minimüzikhol

Bu Perşembe minimüzikhol’de Kater Blau havası esiyor. Bu gecede set başında olacak isimler ise Berlin havasını şehrimize taşımaya hazırlanan Mimi Love ve Erel Eryürek. Giriş 40 TL ve biletler sınırlı sayıda.

Facebook Event
12 Ocak 2018 Cuma 22:00
Peter Schumann @ MAMA

Matinee Istanbul’un düzenlediği bu özel gecede Kater Blau’dan Peter Schumann’ın yanı sıra yerli sahnemizin sevilen isimleri Sertaç Kazan ve Sarp Akat’ı da dinleyebilirsin. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
12 Ocak 2018 Cuma 23:00
NTFO @ FLOOR.

FLOOR’da hafta sonu NTFO ile başlayacak. Roots ve Beatgate’in beraber düzenlediği bu gecede yer alan NTFO ertesi gün ise İzmir’de 1888’de olacak. İstanbul’da gecenin diğer ismi ise Alican.

Facebook Event
12 Ocak 2018 Cuma 23:00
Frankey & Sandrino @ Hypnos Hall

Açıldığından beri başarılı etkinliklere imza atan Hypnos Hall’da bu Cuma yazın da ülkemize gelen Frankey & Sandrino var. Gecenin diğer isimleri Ali Efe Dinç ve Batur. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
13 Ocak 2018 Cumartesi 22:00
MU Opening @ MU Istanbul

Bu hafta bir yeni mekan daha açılıyor: bugece.co ekibinin yeni mekanı MU Istanbul’da açılışa özel olarak Herodot ve Maxi Storrs set başında olacak. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
BONUS
13 Ocak 2018 Cumartesi 22:00
Mazarine Suare 02 @ Cağaloğlu Hamamı

İlk etkinliği harika geçen Mazarine Suare’nin ikincisi bu hafta sonu! Nico Sun, Memos, Orkun Bozdemir ve Cüneyt Öztürk gibi isimlerden oluşan line-up heyecan uyandırıyor. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir