Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (12-14 Ekim 2018)

Bu hafta İstanbul, Ankara ve Kuzey Kıbrıs’ta pek çok ilgi çekici etkinlik düzenleniyor. Sonbahardan kışa hızlı bir geçiş yapacak gibi hissettiğimiz bu dönemde ısınmak için dans etmek şart diyenlerdensen, haftanın etkinlik önerilerine bir göz at derim.

12 Ekim 2018 Cuma 22:00
Fur Coat @ Kite

Deck’lerin başına geçtikleri her sette, sizi karanlığa doğru çeken derin ritimleri ile eşlik etmeden durayamacağınız bir dans şöleni yaratmayı başaran elektronik müziğin duayen isimleri FUR COAT 12 Ekim Cuma günü ilk defa Kite’da!

Facebook Event
12 Ekim 2018 Cuma 23:00
Murat Uncuoğlu @ bunk3r

Murat Uncuoğlu ve Volkan Gündüz, bu Cuma karşı yakada, bunk3r’da set başına geçmeye hazırlanıyor. Giriş gece 3’ten önce 20 TL, 3’ten sonra ise 40 TL. Gecede ayrıca bunk3r resident DJ’leri de performans sergiliyor olacak.

Facebook Event
12 Ekim 2018 Cuma 23:00
Acid Arab @ KLEIN

Dharma’nın konsept etkinlik serisi “Dharma Stories” geri dönüyor! Acid Arab ve Barış K. 12 Ekim’de Klein’da gerçekleşecek olan yeni hikaye serisine müzik sevdalılarını davet ediyor.

Facebook Event
13 Ekim 2018 Cumartesi 22:00
Barış K @ minimüzikhol

minimüzikhol denilince akla ilk gelen isimlerden, yaptığı Eurasia mix’i ile şanı dünya sınırlarını aşan yetenekli ve başarılı isim Barış K. bu Cumartesi tekrardan mini’de set başında olacak.

Facebook Event
13 Ekim 2018 Cumartesi 14:00
Sound Ports Istanbul 2018 @ bomontiada

Şehre ve şehrin alt kültürlerine, disiplinler ve kültürlerarası paylaşımlara, olumlu insanlara ve pozitif düşünmeye adanmış bağımsız sanat, kültür ve müzik festivali Sound Ports İstanbul’un üçüncüsü 13-14 Ekim’de gerçekleşiyor!

Facebook Event
13 Ekim 2018 Cumartesi 22:00
Ferhat Albayrak @ Berlin

Techno müzik denildiğinde ilk akla gelen isimlerin başında yer alan ve 2009 yılında kurduğu Jeton Records ile uluslararası platformda da ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam eden Ferhat Albayrak, bu Cumartesi Kıbrıs’ta, Berlin’de set başında!

Facebook Event
13 Ekim 2018 Cumartesi 22:00
Chloé’s “Endless Revisions Live” @ Studio

Elektronik müziğin hazinelerinden biri Chloé, “Endless Revisions” isimli yeni albümü ve etkileyici tekno setiyle 13 Ekim’de Zorlu PSM Studio’ya konuk oluyor! Gecenin diğer isimleri ise Ali Gültekin ve Eclair Fifi. Biletler Biletix’te!

Facebook Event
BONUS
14 Ekim 2018 Pazar 16:00
ALL for HEIDI: Beyoğlu + Kadıköy

Geçtiğimiz aylarda bir süredir kanserle mücadele eden dostumuz Heidi’nin tedavisine destek olmak amacıyla onlarcamız aynı kabinde, yüzlercemiz aynı mekanda buluşup hep beraber dans ettik. Ortaya çıkan inanılmaz sinerji meyvelerini her anlamda verdi. Şahit olduğumuz bütünlük, paylaşım ve sevgi tufanı için müteşekkiriz. Çok kritik bir durumdan dönüp, tamamen iyileşme yolunda emin adımlar atmaya başlamış olan sevgili dostumuz Heidi’nin tedavisinin sürmesi gerekiyor. 

14 Ekim Pazar günü gerçekleşecek dans ve destek buluşmamızın bu seferki kahraman mekanları Gizli Bahçe ve mecra, kahraman lokallerimiz ise Gizli Bahçe’de Abanoz, BuraX, Disc Jockey Ari, Günce Acı, Hüseyin Çağlar, Jan, Junior, Marlò & Feizza, Merve Bozdag, Roket Live & Alec Attari, Rubsilent, TANGUN, Q-Bra ve Y.UNAN aka juliesummers DJ setleri ile sevgi tınıları yayarken, etkinlik Noh Radio’dan canlı yayınlanacak. 

mecra da ise Barlas Tan Özemek, Ezgi Aktan, Nusaibin canlı performansları ile yer alırken, etkinlik Barış Bergiten, Deepinoza, Just D, Kaan Duzarat, Nasıl Asiye, Umut Kahya, Yaprak Melike Uyar’ın DJ setleri ile devam edecek.

Elde edilecek tüm geliri Heidi’nin tedavisine, ortaya çıkacak sevgi ve müzik çemberinin tadını çıkarmayı da siz müzik ve dans aşıklarına hediye ediyoruz.

Facebook Event / Beyoğlu Facebook Event / Kadıköy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir