Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (12-14 Mayıs 2017)

Festival havası mı geldi ne? Bu hafta festivallerden after partilere kadar farklı etkinlikler karşısında hangisine gitmeniz gerektiğine karar veremeyebilirsiniz. Perşembe gününden hareketlenmeye başlayan İstanbul’da Cumartesi Rampue ile hareketlenecek şehir Pazar günü Solomun ile zirveye çıkacak, Pazar afterları sevilmez mi! İzmir’de ise heyecanla beklediğimiz Into The Woods ve Electropol Festival var, demiştim size, bu hafta efsane.

Bu arada hemen duyurayım Cuma günü GLOW’da çalıyorum, çıkın çıkın gelin ❤️

12 Mayıs 2017 Cuma 22:00
Local Heroes @ GLOW

“OldFactory” konseptiyle Local Heroes serisinin ilk etabında bu Cuma Tangun’un önderlik yaptığı gecede ben de çalıyorum! Gecenin açılışı benden.

Facebook Event
13 Mayıs 2017 Cumartesi 13:00
Parkfest @ KüçükÇiftlik Park

Yılın ilk açık hava festivali Parkfest kapsamında UNKLE gibi pek çok isim performans sergiliyor. Her sene harika geçen bu festivali ajandanıza not edin.

Facebook Event
13 Mayıs 2017 Cumartesi 22:00
Rampue @ Roxy

Generic Music’in etkinliği kapsamında özgün bir tarza sahip olan Rampue ve Anıl Yangın Roxy kabinine geçecek. Etkinliğin biletlerini Biletix üzerinden satın alabilirsiniz.

Facebook Event
14 Mayıs 2017 Pazar 14:00
Electropol Festival 2017 @ İzmir Arena

Electropol Festival’in İzmir ayağında Juicy M, Kerem Tekinalp, Beegee, Cielo ve Baha gibi isimler İzmirlilere harika bir Pazar günü yaşatacak. Biletler Biletix’te.

Facebook Event
14 Mayıs 2017 Pazar 17:00
Solomun @ KAFES

Ve beklenen gün geldi çattı! Hepimizin heyecanla beklediği Solomun bu Pazar akşamı Isolate ve KAFES’in düzenlediği etkinlikte Kilyos’ta performans sergileyecek. Gecenin diğer isimleri Murat Uncuoğlu ve Alican, biletler bugece.co’da!

Facebook Event
BONUS
12-14 Mayıs 2017
u.nite Presents: Into The Woods 2017 @ Şirince

Şehirden kaçmak ve doğayla iç içe bir ortamda birkaç gün geçirmek istiyorsanız bu festival aradığınız etkinlik olabilir. Matthias Meyer, Miyagi, Gardens of God gibi isimlerin yanı sıra yerel müzik sahnemizden de pek çok ismin kabine geçeceği festivalin detaylarına hazırladığım rehberden de bakabilirsiniz. Rehberi okumak için buraya tıklayın.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir