Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (12-15 Aralık 2018)

Yağmur çamur dinlemeden dans etmeyi sevenler, güzel müzik nerede biz orada diyenler, bu hafta İstanbul, İzmir ve Ankara’da sizi bekleyen öyle güzel partiler var ki… Hadi dans edelim, birkaç saatliğine de olsa hatıraları geride bırakalım.

12 Aralık 2018 Çarşamba 23:00
Zakir @ Flamme

Crib ekibinin konuğu Sol Selectas Records’tan çıkardığı “Save The Children” EP’si ile listelerin en üst sıralarından düşmeyen, Moskova’lı dj ve prodüktör Zakir Flamme’da. Gecenin ev sahipleri ise Avangart Tabldot ve Gøne.

Facebook Event
13 Aralık 2018 Perşembe 21:30
Vega @ Babylon

12 senelik aradan sonra geçtiğimiz yıl “Delinin Yıldızı” albümüyle dinleyicileriyle yeniden buluşan Vega, en sevilen parçalarıyla bu Perşembe Babylon’da performans sergilemeye hazırlanıyor. Etkinliğin biletleri Mobilet’te.

Facebook Event
14 Aralık 2018 Cuma 21:00
God Is An Astronaut @ Studio

2002 yılında ilk kurulduğu günden beri enstrümental müzik üreten topluluklar arasında özel bir yer tutan İrlandalı post-rock üçlüsü God Is An Astronaut, 14 Aralık’ta büyüleyici bir performans için STUDIO’da olacak! Biletler zorlupsm.com’da!

Facebook Event
14 Aralık 2018 Cuma 22:00
Philipp Straub @ ROXY

Geçtiğimiz Temmuz ayında Türkiye’deki ilk performansı için Big Burn Istanbul’un ana sahnesine konuk olan Philipp Straub, yüksek tempolu dans ve techno seçkileri ile 14 Aralık’ta RX Istanbul kabinine geçiyor. Biletler bugece.co’da!

Facebook Event
14 Aralık 2018 Cuma 22:00
ANNA @ MODULE

Brezilya çıkışlı, Avrupa’nın en güçlü techno isimlerinden biri olan ANNA, baş döndürücü 3 saatlik seti ve One Colony’nin sunumuyla 14 Aralık Cuma günü Module sahnesinde! Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
14 Aralık 2018 Cuma 23:00
Tunnelvisions @ Fırın

Güney Amerika, Karayip ve Afrika seslerinin birlikteliğinde yarattıkları eklektik müzikleriyle Tunnelvisions, #downtempo’dan #groovy parçalara uzanan house tabanlı setiyle 14 Aralık Cuma Fırın’da.

Facebook Event
14 Aralık 2018 Cuma 23:00
Stimming @ KLEIN

Hazırlanın, DHARMA Stories Live ikinci canlı konser deneyimi için geri dönüyor! Ünlü prodüktör Stimming ve besteci Lambert’in sahne alacağı gece 14 Aralık’ta KLEIN’da. Kaçırmayın! Biletler Mobilet’te.

Facebook Event
14 Aralık 2018 Cuma 23:30
Kraut @ Less Ordinary

Zauer Records / Shika Shika Collective üyesi Amsterdam gece hayatının gözde isimlerinden biri olan ve dünya müziğini elektronik altyapı ve bir çok canlı perküsyon ile birleştiren Kraut Less Ordinary’de!

Facebook Event
14 Aralık 2018 Cuma 23:45
Worakls @ Pixel

Festivallerin en Fransız’ı ‘XXF – Very Very French’ üçüncü kez Ankara’da! Eserlerinde keman, viyolonsel ve gitara yer veren ve melodik tınıları barındıran Worakls, 14 Aralık akşamı PIXEL’de elektronik müzikseverler ile buluşuyor. Gecenin diğer ismi ise demirabi. Biletler Biletix’te.

Facebook Event
15 Aralık 2018 Cumartesi 21:00
Cosmic Awakenings @ Mentha Nova

15 Aralık Cumartesi gecesi Mentha Nova’da gerçekleşecek bu özel gecede; antik tınıları, Latin ritimleri ve şamanik psychedelia ile harmanlayan Cosmic Awakenings plak şirketinin kurucusu Lemurian setin başına geçecek. Biletini Mobilet üzerinden satın alabilirsin.

Facebook Event
15 Aralık 2018 Cumartesi 22:00
Mathame @ Kite

Elektronik müziğin devleşmiş plak şirketi Afterlife’ın en yeni öğrencilerinden Amedeo ve Matteo Giovanelli’nin ses projesi olan Mathame ilk defa Ankara’da. Ankara’lılar için harika bir etkinlik!

Facebook Event
15 Aralık 2018 Cumartesi 22:45
Grand Opening @ Slave

İstanbul’da yeni açılacak Slave’in açılış partisi kaçmaz! 2 ayrı sahnede set başına geçecek isimler arasında Ugur Project ve İlker Aksungar gibi isimler de var. Ben de bu partide çalıyorum!

Facebook Event
15 Aralık 2018 Cumartesi 23:59
Matrixxman @ Högre/Unten

Matrixxman aka Charles Duff müziğini “techno kökenli bir yeniden doğma” olarak tanımlıyor. Högre / Unten 15 Aralık’ta Matrixxman’i ağırlıyor. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
BONUS
12-15 Aralık 2018
11. Yıl Kutlamaları @ KiKi

Seneler boyunca set başında pek çok başarılı ve yetenekli ismi ağırladık, sabahlara kadar sevdiklerimizle hep beraber dans edip farklı müzik dünyalarına doğru yolculuğa çıktık, unutulmaz anılarımızı KiKi’de paylaştık… Yıllardır süren dostluğumuzu, sevincimizi, mutluluğumuzu, kısacası evimiz KiKi’nin 11. yılını kutlamaya hazırız! 

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir