Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (13-15 Temmuz 2018)

Yazın en güzel dönemi! Güneye inmek için bahanen olacak birbirinden güzel partiler, festivaller, şehirden kaçmak için fırsat bulabileceğin etkinlikler. Daha ne olsun? Haftanın etkinlik önerileri yayında!

13 Temmuz 2018 Perşembe 20:00
Birdman @ Help Beach & Yacht Club

Fethiye’de düzenlenen etkinlik kapsamında Betoko, David Mayer, Fuchs, Aslı Köse ve Tangun gibi isimler set başında olacak! Biletler mobilet.com’da.

Facebook Event
13 Temmuz 2018 Perşembe 23:00
Butch @ Dusk Alaçatı

Bu sezon düzenlediği partilerle öne çıkan Dusk Alaçatı’nın bu Perşembe set başında ağırlayacağı isim Butch. Detaylar etkinlik sayfasında.

Facebook Event
14 Temmuz 2018 Cuma 23:00
Cisetta @ KiKi

Hafta sonuna harika bir başlangıç için adresin Cuma akşamı KiKi olsun çünkü açılışta ben çalıyorum 🙂 Gecenin diğer isimleri Canan Soylu ve diskobirlik. Girişler ücretsiz, Happy Hour’ı da kaçırma!

Facebook Event
14 Temmuz 2018 Cumartesi 12:00
Elemental Sound @ Xuma Yalıkavak

Bodrum’da bu hafta sonu nefis bir etkinlik var: David August, HVOB, Unders ve Islandman gibi isimleri dinleyebileceğiniz Elemental Sound’ın biletleri Biletix’te satışta.

Facebook Event
14 Temmuz 2018 Cumartesi 15:00
Maga @ Madeo Beach

Kuata’nın bir sonraki partisinde dinleyeceğiniz isimler Maga, Timboletti ve Geeno. “Sunset session” olarak başlayacak etkinlik gece 12’ye kadar devam ediyor olacak.

Facebook Event
14 Temmuz 2018 Cumartesi 23:00
HOSH @ Dusk Alaçatı

Dusk bu hafta dopdolu bir programa sahip! Cumartesi Çeşme’de olanlar bu günü mutlaka not etsin. H.O.S.H., Cumartesi Dusk Alaçatı’da set başında!

Facebook Event
14 Temmuz 2018 Cumartesi 22:00
Kanto No.1 @ Suma Beach

Kanto Records’un Suma Beach’teki ilk showcase’ine hazır olun! Dünyanın dört bir yanından gelen, farklı türlerde müzisyenler ve enstalasyon sanatçıları, Kanto çatısı altında ilk kez buluşuyor. 14 Temmuz’da, 21:00’de Suma Beach’te Oceanvs Orientalis, Red Axes, İdil Meşe gibi başarılı isimleri dinleyeceksiniz. Biletler bugece.co’da!

Facebook Event
BONUS
15 Temmuz 2010 Pazar 16:00
Burning Man Soundcamp @ KAFES

Burning Man ruhuyla yanıp tutuşanlar, harika bir müzik ziyafetine hazır olun. 15 Temmuz’da KAFES’te gerçekleşecek Into The Desert x The Kazbah Showcase / Burning Man Soundcamp kapsamında canlı performansıyla Monolink bizlerle olacak. Monolink’in yanı sıra Just Emma, Dave Dinger ve Ali Khalili’yi de dinleme şansı bulacaksınız! Beatgate, Into The Desert ve The Kazbah iş birliğiyle gerçeklecek etkinliğin biletleri bugece.co’da satışta!

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir