Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (14-17 Şubat 2018) | Sevgililer Günü Özel

Geldik yılın en mıçmıç haftasına. Yarından itibaren her yerde kalpli balonlarla gezenlerden tutun kırmızı gül ile fotoğraf çekenlere kadar her türlü tipi görmeniz olası. Ama bunu kutlamak da ayrı bir keyifli. İster romantik bir gece ister dans dolu bir gece: her damak zevkine göre 14 Şubat Sevgililer Günü etkinliği önerileri aşağıda.

14 Şubat 2018 Çarşamba 19:00
Tango Partisi @ Zorlu PSM

Sevgililer Günü’nde romantik bir gece geçirmek isteyenler için Zorlu’daki tango partisi ideal olabilir. Özel oyun ve sürprizler ile ilgi çekici bir etkinlik. Biletler Biletix’te.

Facebook Event
14 Şubat 2018 Çarşamba 21:00
Kalben @ Hypnos Hall

Kadınlara ve öğrencilere ücretsiz düzenlenen Kalben’in akustik konseri Hypnos Hall’un akustik serisinin de ilk ayağı olacak.

Facebook Event
14 Şubat 2018 Çarşamba 21:00
Philipp Kempnich @ 3 Lounge

Kıbrıs’ta da Sevgililer Günü hareketli geçecek: WednesPlay kapsamında Philipp Kempnich’in set başına geçeceği geceye girişler rezervasyon ya da guest list ile olacak.

Facebook Event
14 Şubat 2018 Çarşamba 22:00
F*** Valentine’s @ Mentha

Yeni bir oluşum olan Catstage’in düzenlediği gecede özel güne isyan ederken bir yandan da bu özel günü de kutluyoruz. 2-4 arası set bende, girişler 30 TL.

Facebook Event
14 Şubat 2018 Çarşamba 22:00
Jamie Lewis @ minimüzikhol

Sevgililer Günü’nü dans ederek geçirmek isterseniz gecenin ilerleyen saatlerinde minimüzikhol’ü tercih edebilirsiniz. 2017 Grammy Music Award Nominee Cem Berter (Jamie Lewis) ve Discoman set başında olacak.

Facebook Event
16 Şubat 2018 Cuma 23:00
Till Von Sein @ FLOOR.

Bu Cuma house & techno karışımı performanslarıyla bilinen Till Von Sein’ın yanı sıra Volkan Gündüz ve Hello Alien da FLOOR.’da performans sergilemeye hazırlanıyor. Etkinliğin biletleri ise bugece.co’da!

Facebook Event
17 Şubat 2018 Cumartesi 20:30
MFÖ @ AAS Merkezi

Hafta sonu sevdiğiyle romantik bir gece geçirmek isteyenler için MFÖ’nün akustik performansı ideal. Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde düzenlenen bu konser ile nostalji dolu bir gece yaşamaya hazır olun.

Facebook Event
17 Şubat 2018 Cumartesi 22:00
Undercatt @ Container Hall

Bu Cumartesi İzmir’de yaşayanlar ise Undercatt ve Beegee’yi dinleyebilir! Biletlerini bugece.co üzerinden alabileceğiniz bu harika partinin diğer isimleri ise Emir Ertekin ve Kadir Okan Güven.

Facebook Event
17 Şubat 2018 Cumartesi 23:00
Jeremy Olander @ ROXY

Big Burn Nights’ın bir sonraki etkinliğinde bu sefer öne çıkan isim Jeremy Olander! Roxy’de düzenlenen bu gecenin diğer ismi ise Gadi Mitrani. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
BONUS
16 Şubat 2018 Cuma 23:00
We Luv Techno! @ Zorlu PSM

16 Şubat’ta Jeton Records kapsamında Zorlu Performans Sanatları Merkezi / Studio’da techno dolu bir geceye hazır olun! Açılış benden. Gecenin diğer heyecan verici isimleri ise Drunken Kong ve Mabbas. Biletler satışta!

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir