Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (15-16 Mart 2019)

Bahar geldikçe hareketlenen sezonun yüksek temposu şehre yansıyor. İstanbul ve İzmir’de bu hafta pek çok parti dikkat çekiyor. Şimdiden güzel hafta sonları.

15 Mart 2019 Cuma 23:00
Yotam Avni @ RX Istanbul

Son yıllarda elektronik müzik sahnesindeki en belirgin ve heyecan verici figürlerden biri olan Yotam Avni, 15 Mart’ta RX Istanbul’da. Gecenin ev sahipleri TANGUN ve aksak! Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
15 Mart 2019 Cuma 23:30
Anatolian Sessions @ Less Ordinary

Anadolu zenginliğini elektronik müzik ile buluşturan Anatolian Sessions, sizleri İzmir’in öne çıkan noktalarından biri olan ve Alsancak’ta bulunan Less Ordinary’de harika bir geceye davet ediyor! Kapı Açılış: 23:30

Facebook Event
16 Mart 2019 Cumartesi 20:00
Steve Aoki @ Volkswagen Arena

Dünyanın en önemli ve büyük DJ’lerinden Steve Aoki, 16 Mart 2019 gecesi VW ARENA’da. Gecenin ev sahipliğini ise ünü ülke sınırlarını aşmış iki başarılı isim Burak Yeter ve Emrah İş yapıyor. Geçtiğimiz sene bir ilke imza atarak Tomorrowland’de sahne alan ilk Türk DJ Burak Yeter Steve Aoki ile aynı kabini paylaşacak.

Facebook Event
16 Mart 2019 Cumartesi 22:00
Alex Stein @ MODULE

Techno müziğin öne çıkan isimlerinden biri olan Alex Stein, 16 Mart Cumartesi gecesi MODULE’de Sezer Uysal ile birlikte set başına geçmeye hazırlanıyor. BLOK. Tarafında after saatlerinde ise kabinde Marian Herzog ve Volkan Gündüz olacak. Gecenin biletlerine bugece.co üzerinden ulaşabilirsin.

Facebook Event
16 Mart 2019 Cumartesi 23:00
Matrixxman @ Suma Han

Türkiye tekno listelerininin başını çeken, en sevdiklerimizden Matrixxman, bizleri mest eden müziğiyle 16 Mart Cumartesi gecesi Suma Han’da olacak! Şehrin müzik efsanelerinden Ferhat Albayrak ve sıra dışı tarzıyla Ece Özel’in de eşlik edeceği gecenin biletleri ise bugece.co’da satışta.

Facebook Event
16 Mart 2019 Cumartesi 23:00
Adam Port @ İzmir Arena

İzmir’liler bu parti mutlaka ilginizi çekecektir: başarılı ve yetenekli lokal ikili Headwaters’ın bu özel geceye ev sahipliği yapacağı ve Keinemusik ailesinin yaramaz bireyi Adam Port’un konuğumuz olacağı adına yakışır güzellikte bir deneyim sizleri bekliyor. Etkinlik biletileri Biletix üzerinde satışta.

Facebook Event
16 Mart 2019 Cumartesi 21:00
Jan Blomqvist & Band @ KLEIN

Müziğe büyüleyici bir bakış açısıyla yaklaşan, kendisine has tarzı ve ses seçkisi ile elektronik müzik endüstrisinde oldukça saygın bir yeri olan Jan Blomqvist grubuyla beraber Disconnected Tour kapsamında One Colony’nin sunumuyla 16 Mart Cumartesi gecesi İstanbul’da! Biletler bugece.co’da!

Facebook Event
BONUS
15 Mart 2019 Cuma 22:00
Overkulak Showcase @ KiKi

Geçtiğimiz aylarda 2 harika partiye birden imza atan başarılı ve yetenekli ekip Mart ayında da bizlerle! Overkulak Showcase kapsamında Odyogayd, Elif Koçman, Tunç Çelik ve Olgun KiKi’de set başına geçmeye hazırlanıyor. Girişler ücretsiz.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir