Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (16-18 Haziran 2017)

Bayram öncesi güneye inmeden önce şehirde vakit geçirmek isteyenler için Taksim, Kilyos ve benzeri noktalarda güzel etkinlikler var. Tatili bekleyemeyenler, çoktan güneye inip güzel havanın tadını çıkarmak isteyenlerin ise uğrayacağı mekanlar belli. Güzel, güneşli, danslı bir hafta sonu olsun.

16 Haziran 2017 Cuma 19:00
Supermarket Events @ Galaxias Pera

Son zamanlarda öne çıkmaya başlayan Galaxias Pera’da bu Cuma Supermarket Events’in partisi kapsamında Enes Gül, Murathan Özbek & Can Balta, Hande Türkmen ve canlı performansıyla Kaan set başına geçiyor olacak.

Facebook Event
16 Haziran 2017 Cuma 23:59
Adam Port + David Mayer @ MAIA

Alaçatı’nın bu sezon en gözde mekanlarından MAIA’da hafta sonu Adam Port ve David Mayer ile başlıyor. Çeşme’ye bayram öncesi yolunuz düşerse mutlaka uğrayın, sabahlara kadar dans etmenin tadını çıkarın.

Facebook Event
17 Haziran 2017 Cumartesi 23:00
Chix @ Çeşme

Untitled.’ın düzenlediği bu gece Çeşme’de gizli bir lokasyonda gerçekleşiyor. Gecenin isimleri arasında Boiler Room’dan Chix ve Emre Can Swim gibi sanatçılar yer alıyor. Lokasyon parti gecesi 20:00’de açıklanacak.

Facebook Event
18 Haziran 2017 Pazar 17:00
Cızbız Disko @ Backbar

Pazar günü Bebek taraflarında olacaksanız bu etkinlik size göre: bir yandan içkinizi yudumlarken bir yandan da hafta sonunu güzel müzik eşliğinde sonlandırabilirsiniz. Etkinliğe giriş ücretsiz.

Facebook Event
18 Haziran 2017 Pazar 14:00
7Butts @ Hush Hostel Moda

Yeni etkinlik oluşumu 7Butts’ın bir sonraki durağı Hush Hostel Moda! Hush’ın enfes terasında güneşi batırırken Samet Günal’ın müzikleriyle keyifli anlar yaşayacaksınız.

Facebook Event
BONUS
17 Haziran 2017 Cumartesi 22:00
Alex Stein @ KAFES

KAFES, bu hafta sonu dolu dolu bir etkinlik takvimi ile karşınızda. Cuma günü Teenage Mutants ve Moonwalk gibi isimlerle start alacak hafta sonu maratonu Cumartesi günü Alex Stein ile devam ederken Pazar günü Jan Blomqvist’in eşsiz performansı ile son bulacak. Hafta sonu etkinliklerinin diğer ana sanatçıları arasında Murat Uncuoğlu, Volkan Gündüz, Sezer Uysal ve Görkem Çay da bulunuyor. Performans sergileyen isimlerin yanı sıra “After Beach” kapsamında Ugur Project, Semih Akay ve Cem İnce gibi pek çok isim de set başına geçiyor olacak. Festival tadında müzik ve dans dolu bir hafta sonu için biletlerinizi bugece.co üzerinden satın alabilirsiniz.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir