Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (17-18 Mart 2017)

Bildiğimiz partileri unutup yeni bir şeyler denemek için bu hafta farklı etkinlikleri öne çıkarmayı tercih ettim. Klasik ve alıştığımız dans dolu gecelerden kopamazsanız Clique ve Glow gibi yerleri tercih edebilirsiniz. Ancak bu hafta sonu Suma Han’da hem Cuma hem de Cumartesi ilgi çekici konseptlere sahip 2 tane etkinlik var, göz atmak isteyebilirsiniz!

17 Mart 2017 Cuma 22:00
Peter Schumann @ Clique Istanbul

Peter Schumann, Matinee Istanbul kapsamında Bärtaub, Sertac Kazan ve Lilly ile birlikte Clique Istanbul’da performans sergiliyor. Gecenin biletleri bugece.co üzerinden temin edilebilir.

Facebook Event
17 Mart 2017 Cuma 22:55
Gorje Hewek & Izhevski @ Suma Han

Dharma Stories etkinlik serisi kaldığı yerden devam ederken üçüncü etabında büyüleyici bir ikiliyi Türkiye’de ilk defa ağırlamaya hazırlanıyor. Etkinliğe girişler kişi başı 70 TL.

Facebook Event
18 Mart 2017 Cumartesi 23:00
Why So Techy II @ GLOW

Why So Techy ikinci etkinliğinde gönlümüzün Hoca’sı Tangun ve beraberinde Junior ve Gökberk set başında olmaya hazırlanıyor. Girişler 30 TL ancak 01:00’den önce gelirseniz giriş ücretsiz.

Facebook Event
18 Mart 2017 Cumartesi 23:00
Butch @ Babylon Bomonti

Butch olarak bilinen Bülent Gürler, techno ve house müziği Barış Manço’nun müzikleriyle başarılı bir şekilde birleştiren bir DJ. Bu Cumartesi Alican’ın warm-up’ından sonra kabinde.

Facebook Event
18 Mart 2017 Cumartesi 23:00
Shuumatsu 週末 Mini Festival @ Suma Han

Hafiften festival havasına girmek istiyorsanız bu etkinlik size göre. Çeşitli workshop ve atölyelerin yanı sıra yerli ve yabancı müzik sahnesinin başarılı isimlerini de dinleyebileceğiniz bu mini festivalde ayrıca sushi ve kimono gibi satışlar da olacak. Facebook etkinliği üzerinden gidiyorum yaptığınız takdirde giriş ücretsiz.

Facebook Event
BONUS
18 Mart 2017 Cumartesi 22:00
Mousikē @ Curtis Istanbul

Bu hafta sonu biraz Boğazı hava almak istiyorsanız bu etkinliği düşünebilirsiniz. Elektronik ve house müziği birbirine harmanlandığı şahane bir set dinleyeceğiniz bu geceyi şimdiden ajandanıza not edin.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir