Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (17-19 Ocak 2019)

Dans etmeye hazır olun! Bu hafta Gardens of God ve GusGus gibi pek çok büyük ve başarılı isim şehrimize geliyor.

17 Ocak 2019 Perşembe 23:00
Gadi Mitrani @ Fırın

Her performansıyla büyülü bir yolcuğula çıkaran Gadi Mitrani, yetenekli isim Wolfson ile birlikte bu Perşembe son zamanlarda öne çıkmaya başlayan Fırın’da set başına geçmeye hazırlanıyor. Etkinliğe girişler ise ücretsiz.

Facebook Event
18 Ocak 2019 Cuma 22:00
Gardens Of God @ MODULE

Maceo Plex’in label’ı Ellum’un demirbaşlarından olan Shall Ocin, Destiny EP ile yılın en çok konuşulan parçalarına imza atan Raxon ve Litvanya’nın tekno prensi Gardens of God 18 Ocak Cuma akşamı MODULE kabininde buluşuyor.

Facebook Event
18 Ocak 2019 Cuma 23:00
Jeremy Olander @ RX Istanbul

Elektronik müziğin İskandinav coğrafyasının starlarından biri olan Jeremy Olander, progressive house ve techno arasında gidip gelen sound’ı ile bu Cuma RX’de. Gecenin diğer ismi ise Ali Efe Dinç. Biletler bugece.co’da!

Facebook Event
19 Ocak 2019 Cumartesi 22:00
Murat Uncuoğlu @ KiKi

Elektronik müzik dünyasının en önemli isilerimden olan DJ ve prodüktör Murat Uncuoğlu, 19 Ocak’ta KiKi’de! Temponun hiç düşmeyeceği bu gecenin diğer isimleri ise Umutcan Genç ve B Moves. Girişler ücretsiz.

Facebook Event
19 Ocak 2019 Cumartesi 23:30
Doruk Güralp @ Less Ordinary

DJ setleri kadar prodüksiyonları ile de beğeni toplayan Doruk Güralp, bu Cumartesi İzmir’in en sevilen mekanlarından biri olan Less Ordinary’da performans sergileyecek.

Facebook Event
BONUS
19 Ocak 2019 Cumartesi 23:00
GusGus @ KLEIN

Kendisine has vizyonunu olağanüstü prodüksiyonlarına yansıtan, techno’dan trip-hop’a, house’dan progressive house’a uzanan seçkisi ile Nordik toprakların elektronik müzik dahisi GusGus 19 Ocak Cumartesi gecesi Klein’da! Biletler bugece.co’da!

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir