Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (18-20 Ağustos 2017)

Yaza en güzel veda için sezonun en güzel etkinlikleri art arda gerçekleşiyor. En iyi isimleri dinlediğimiz ay Temmuz ve Ağustos ayı olacak sanırım. Hemen duyurusunu da yapmam gereken bir etkinlik var: kısa bir aradan sonra çalmaya devam ediyorum, bu Pazar Maga öncesi Alaçatı MAIA’da warm-up benden, Çeşme’de olan herkesi bekliyorum!

18 Ağustos 2017 Cuma 22:00
Victor Ruiz @ KAFES

Techno müzik denilince akla gelen ilk ve en iyi isimlerden biri olan Victor Ruiz uzun bir aradan sonra tekrar İstanbul’da. Cuma şehirdeyseniz istikamet belli: Kafes! Biletler bugece.co’da!

Facebook Event
18 Ağustos 2017 Cuma 22:00
Sam Paganini @ Suma Beach

Label Project’in düzenlediği bu gecede kabine geçecek isimler Len Faki, Paula Temple ve Erman Sarı. Gecenin biletleri bugece.co’da! Kapıda bilet 80 TL, gece 12’den sonra 100 TL.

Facebook Event
18 Ağustos 2017 Cuma 23:45
Einmusik @ Alaçatı MAIA

Geçtiğimiz haftalarda İstanbul’da Electronica Festival kapsamında performans sergileyen Einmusik’in yolu bu Cuma İzmir, Çeşme’ye düşüyor. Bu partiye mutlaka uğramalısınız.

Facebook Event
19 Ağustos 2017 Cumartesi 23:59
H.O.S.H. @ Riders Alaçatı

Bu hafta sonu Çeşme’deyseniz Cumartesi gecenizi bu etkinliğe ayırmak isteyebilirsiniz. Yeni albümü için çıktığı turnede H.O.S.H. Riders Alaçatı kabinine konuk olmaya hazırlanıyor.

Facebook Event
19 Ağustos 2017 Cumartesi 17:00
Shuumatsu Mini Festival #4 @ İstiklal Terrace

Festivalin 4. ayağında ana isimler Masato Matsumoto, Satoru Ogawa ve Takumi Fukuda. Bu hafta sonu şehirdeyseniz ve farklı bir etkinlik konsepti arayışındaysanız bu mini festival ilginizi çekebilir.

Facebook Event
BONUS
20 Ağustos 2017 Pazar
Sunday Matinee w/ Maga & Cisetta @ Alaçatı MAIA

Bu hafta sonu doğum günüm için Çeşme’deyim. Pazar günü Maga öncesi Alaçatı MAIA’da warm-up benden. Çeşme’de olan herkesi bekliyorum!

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir