Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (2-3 Haziran 2017)

Havalar bir türlü ısınamasa da biz yazın gelişini birbirinden güzel etkinliklerle ve içimiz ısıtacak partilerle kutluyoruz (gerçi hafta sonu artık hava ısınacak diyorlar bakalım). Bu hafta İstanbul, İzmir ve Kıbrıs tarafında olacaklara harika önerilerim var!

2 Haziran 2017 Cuma 23:00
Cisetta @ Kasette

Bu Cuma çalmayı en çok sevdiğim yerlerden biri olan Kasette Odakule’de çalıyorum, warm-up benden. Girişler ücretsiz, hava da güzel olacağa benziyor, beklerim!

Facebook Event
2 Haziran 2017 Cuma 22:00
&ME + Adam Port @ KAFES

Egg London iş birliğiyle düzenlenen “3D London” gecesi kapsamında &ME ve Keinemusik’ten Adam Port KAFES’te harika bir performans sergileyecek. Kaçmaz!

Facebook Event
3 Haziran 2017 Cumartesi 19:00
Efe Kantel & Furkan Kurt @ MENTHA

Mentha yeni yerinde yeni sezona çoktan merhaba dedi: bu Cumartesi kabinde Furkan Kurt, Efe Kantel, Ata Günay ve Yağız Ertan var.

Facebook Event
3 Haziran 2017 Cumartesi 22:00
Summer No:5 @ Suma Beach

Bu hafta Suma da sezona giriş yapıyor: set başında olacak isimler arasında Mathew Jonson, Sebastien Mullaert gibi pek çok isim var.

Facebook Event
3 Haziran 2017 Cumartesi 22:30
Zone+ @ 3 Lounge

Bu hafta sonu Kuzey Kıbrıs semalarında Afrikaburn esintileri mevcut. Zone+ 3 Lounge kabinine geçecek. Harika bir Cumartesi gecesi için Kıbrıs’ta olanlar mutlaka uğramalı derim.

Facebook Event
BONUS
3 Haziran 2017 Cumartesi 23:00
Summer Season Opening @ Alaçatı MAIA

Alaçatı’nın yeni ve gözde mekanlarından biri olan Alaçatı MAIA geçtiğimiz hafta sezonu açtı. Bu hafta sonu ise kabinde Ali Efe Dinç, Lilly ve Sarp Akat var.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir