Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (2-3 Mart 2018)

Bu hafta her mekanda ayrı güzel bir etkinlik var: aşağıda önerdiklerimin yanı sıra Hypnos Hall gibi mekanlara da mutlaka göz atmalısınız. Kıbrıs’ta olanlar için: 3 Lounge bu Cumartesi Nusha’yı ağırlamaya hazırlanıyor. Bol dans etmeli çıldırmacalı hafta sonları!

2 Mart 2018 Cuma 22:00
Acid Pauli @ minimüzikhol

Bu hafta sonu minimüzikhol hızlı başlıyor. Set başındaki isimler arasında Acid Pauli, Tutan ve Mini Başhekim var. Biletler sınırlı sayıda ve 100 TL. Biletleri etkinlik sayfasında belirtilen belli saatler arasında temin edebilirsiniz.

Facebook Event
2 Mart 2018 Cuma 23:00
DJ Le Roi @ FLOOR.

Bu Cuma gecesini şimdiden ajandanıza kaydedin. “I Get Deep” parçasıyla öne çıkan DJ Le Roi FLOOR. kabininde harikalar yaratmaya hazırlanıyor. Gecenin diğer isimleri ise Hello Alien, Steinz ve Onur Güllapoğlu.

Facebook Event
3 Mart 2018 Cumartesi 20:00
Viken Arman @ MU Istanbul

Bugece.co’nun geçtiğimiz aylarda öne çıkardığı MU Istanbul’da bu Cumartesi daha önce de şehrimizde performans sergilemiş olan Viken Arman set başına geçiyor. Gecenin diğer isimleri ise Orkun Bozdemir, Cüneyt Öztürk ve Seko. Biletler bugece.co’da!

Facebook Event
3 Mart 2018 Cumartesi 22:00
Kivanch K @ GLOW

GLOW’da harika bir gece sizi bekliyor! Bu Cumartesi kabinde görecekleriniz arasında canlı performansıyla Kıvanch K., Semih Akay & Sertan Axoy, Gökberk ve Göktug var. Giriş 40 TL, biletler bugece.co’da ve bilete saat 03:00’e kadar 1 içki dahildir. 

Facebook Event
3 Mart 2018 Cumartesi 23:59
DJ Hell @ Babylon Bomonti

Elektronik müziğin kendine has isimlerinden biri olarak bilinen DJ Hell, 3 Mart Cumartesi gecesi Midnight Session’da Babylon’da performans sergileyecek. DJ Hell öncesi Alican set başında olacak. Biletler mobilet.com’da.

Facebook Event
BONUS
2 Mart 2018 Cuma 23:00
Sam Paganini @ Studio

Jeton Records etkinliklerine devam ediyor: bu Cuma Studio’da dünya turnesi kapsamında Sam Paganini’yi ağırlamaya hazırlanıyor. Gecenin diğer ismi ise Ferhat Albayrak ve Simo Lorenz. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir