Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (2-4 Mart 2017)

Geceler hızlandı! Bu hafta Karaköy’den Beyoğlu’na, Beyoğlu’ndan Bahçeköy’e kadar şehrin pek çok noktasında farklı tarzda etkinlikler gerçekleşiyor olacak. Sabahlara kadar dans etmek isterseniz Beyoğlu ya da Karaköy civarında vakit geçirdikten sonra Bahçeköy’e doğru yola bile koyulmak isteyebilirsiniz.

Bu hafta ben de Cumartesi gecesi her ay olduğu gibi Hush Hostel – Kadıköy’de çalıyorum. Girişler ücretsiz, beklerim!

2 Mart 2017 Perşembe 21:00
Kimono Party @ NAİF

Semih Akay ve Style-ist’in ev sahipliğinde düzenlenen parti serisinin ikincisi Naif’de düzenleniyor. Gecede kabine geçecek isimler arasında Görkem Çay ve Yağız Ertan var.

Facebook Event
3 Mart 2017 Cuma 22:30
Tiefschwarz @ Clique

Watergate ruhunu şehre getirmeye hazırlanan Tiefschwarz, Popcorn aracılığıyla Clique kabininde olacak. Kendilerine eşlik edecek isimler Tangun, DJCELL ve Mert Güleç.

Facebook Event
4 Mart 2017 Cumartesi 22:00
Katzenauge Showcase @ Dentro Karaköy

Bizim çocuklar her hafta başka yerdeler, takip etmek iyice zorlaştı ? Dilerseniz bu hafta sonu ekibi Dentro Karaköy’de dinleyebilirsiniz. Gece boyunca set başında olacak isimler ise Samet Günal, Aydoğan Gider, Can Ayhan ve Alp İpek. Girişler ücretsiz.

Facebook Event
4 Mart 2017 Cumartesi 22:00
Local Heroes @ Old Factory

Büyük isimlerin toplandığı partiler her daim efsane geçiyor. Bu Cumartesi dans pistinden asla inmemenizi sağlayacak bu partide Tangun, Cure-shot, U.F.U.K, Hello Alien, Sarp Özaydın, Deniz Kabu, Kerem Tekinalp ve Doruk Güralp gibi pek çok isim var.

Facebook Event
4 Mart 2017 Cumartesi 22:00
Hey Douglas @ garajistanbul

Hey Douglas’ın etkinlikleri tam gaz devam ediyor, hafta sonu kendisini garajistanbul’da dinleyebilir ve harika bir gece geçirebilirsiniz. After party de bu hafta sonu bir başka etkinlikte de yer almakta olan Kerem Tekinalp’e emanet. Biletler Biletix’de.

Facebook Event
BONUS
3 Mart 2017 Cuma 22:00
Tangun @ Suma Space

Henüz ikinci etkinliği olsa da şimdiden sesini duyuran Dear Istanbul, bu Cuma kabinde yerli techno diyince aklımıza gelen ilk isimlerden biri olan Tangun’u konuk ediyor. Özel bir proje kapsamında konuk ettiği sanatçının bir semt seçmesini isteyen oluşum etkinlik gününde röportaj ve görüntüler gösteriyor ve daha sonra dansa geçiyor. Gecenin diğer isimleri Mr. Sür ve Misipipi. Girişler 20 TL (Bu ücret projenin devamına ve konuklara ödenek olarak ayrıldığı için davetli listesi olmayacaktır.)

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir