Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (20-22 Nisan 2017)

Gündem her zamanki gibi yoğun ama yine ve yine belirtmek istediğim nokta şudur: ruhumuzu güzel müzik, güzel insanlar ve güzel hadiseler iyileştirecek. Kaos ortamından, kargaşadan ve negatif enerjiden uzaklaşmak için haftanın etkinliklerine mutlaka göz atın.

20 Nisan 2017 Perşembe 22:00
Flight No:3 @ Goyaistanbul

JetLag’in bu haftaki Perşembe partisinde yerel sahnenin önde gelen isimleri Murat Tokuz, Furkan Kurt, Doğuş Cabakcor ve Ömer Senemoğlu var. JetLag bu parti için koltuklarınızı dik, bardaklarınız dolu ve güneşliklerinizin açık olmasını tavsiye ediyor.

Facebook Event
21 Nisan 2017 Cuma 22:00
Matinee Istanbul @ WANA

Anadolu yakasının en çok tercih edilen gece kulüplerinden biri olmayı başaran WANA’da Cuma akşamı Matinee Istanbul kapsamında Sertaç Kazan, Sarp Akat ve Lilly kabinde. Girişler 30 TL ve 1 içki dahil. Kapılar 10 itibariyle açılıyor.

Facebook Event
22 Nisan 2017 Cumartesi 22:00
Just A Meeting @ Dentro Karaköy

Yeni bir etkinlik oluşumu olan 7butss, tanışma amacıyla Cumartesi günü sizleri Dentro Karaköy’e çağırıyor. Görkem Çay ve Cem İnce’nin müzikleriyle karşılanacağız etkinliğe giriş ücretsiz olup herkes davetlidir.

Facebook Event
22 Nisan 2017 Cumartesi 21:00
We So Ser!ous @ GLOW

Şehrin genç yeteneklerinin de kabine geçeceği bu etkinlikte Mert Güleç, Groove Doc, Q-Dubz, Osman Aslan, Göktuğ, Elif Koçman, Nive Gadzo, Hande Türkmen ve Kaan performans sergiliyor, bonus bir de ben! 01:30-02:30 set başındayım.

Facebook Event
22 Nisan 2017 Cumartesi 21:30
Hey Douglas @ Zorlu PSM

Son zamanlarda oldukça popüler olan Hey Douglas’ı bu hafta sonu Lokalize serisi kapsamında Zorlu PSM’de yakalayabilirsiniz. Warm-up ve after party Style-ist’ten, biletler Biletix’te.

Facebook Event
BONUS
22 Nisan 2017 Cumartesi 22:30
Maga @ 3 Lounge

Fransa menşeli Maga 8 yıl boyunca Cape Town ve Miami arasında müziğini geliştirmiş bir isim. Biraz ülkeden uzaklaşıp güzel havanın tadını çıkarmak isteyenler için Girne’de bulunan 3 Lounge ideal, Maga bu Cumartesi orada kabinde olacak.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir