Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (20-23 Eylül 2018)

Sonbaharın gelişini kahve festivalleri, klasik müzik buluşmaları ve heyecan verici festivallerle karşılıyoruz. Haftanın en güzel 8 etkinlik önerisi bu yazıda!

20-23 Eylül 2018
İstanbul Coffee Festival @ KüçükÇiftlik Park

Beşinci yılı kapsamında, kahve sektörünün profesyonelleri, yaratıcıları ve bu kültürün varlığını sürdürmesini destekleyen tüm tüketicilerden aldığı güçle, İstanbul Coffee Festival, İstanbullu kahve severleri 20 – 21 – 22 – 23 Eylül’de KüçükÇiftlik Park’ta buluşmaya bekliyor! Etkinliğin biletlerine dsmbilet.com adresinden ulaşabilirsin.

Facebook Event
20-22 Eylül 2018
Opening Weekend @ MiniMüzikhol

Sonbaharın gelişiyle sevenlerine merhaba demeye hazırlanan MiniMüzikhol’de bu hafta sonu program dopdolu. Set başında göreceğiniz isimler arasında Barış K, Jan, Cervus, Sali, Tutan, Enes Gül, Doğukan İres, Mertkan Akd ve Mini Başhekim gibi pek çok isim var. Bu hafta sonu planlarına mutlaka burayı da eklemelisin.

Facebook Event
21-22 Eylül 2018
Sezon Açılışı @ NAİF

“Yeniden buluşmanın vakti geldi!” diyen NAİF ekibi, Yazı uğurlarken Karaköy’de saklı terasında yeni sezonu Cuma itibariyle tekrar açıyor. NAİF’te açılış kapsamında Görkem Çay, Geeno, Pekiner, Yalım Erdiniz, Sinan Arel ve Mousike’yi dinleyebilirsin.

Facebook Event
21-22 Eylül 2018
Kruder & Dorfmeister @ Studio

Piyasadaki 25. senelerini dolduran, downtemponun kurucuları arasında yer alan ile yenilikçi ve ikonik elektronik müzik ikilisi Kruder & Dorfmeister, 21 ve 22 Eylül’de Studio’da! Warm-up ve after Style-ist’ten. Biletler Biletix’te!

Facebook Event
21 Eylül 2018 Cuma 22:30
Büyük Ev Ablukada @ Babylon

Geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiği “Akustik” ve “Full Faça” performanslarını takiben Büyük Ev Ablukada’yla, Babylon’da yeniden dans pistinde buluşuyoruz. Biletler Mobilet’te.

Facebook Event
21 Eylül 2018 Cuma 23:00
Rampue @ KLEIN

Berlin elektronik müzik sahnesinden son yıllarda çıkan en ilgi çekici ve yetenekli prodüktörlerden olan rampue, 21 Eylül tarihinde KLEIN’a İstanbullu müzikseverlerle buluşmaya geliyor. 

Facebook Event
22 Eylül 2018 Cumartesi 17:00
Oscar And The Wolf @ Uniq Istanbul

Türkiye’de büyük bir hayran kitlesi bulunan Belçikalı indie pop grubu Oscar And The Wolf, bu kez geçtiğimiz aylarda yayınlanan ve büyük beğeni toplayan “Infinity” albümü sonrasında Uniq Açıkhava Sahnesini taçlandırnaya geliyor. Biletler Biletix’te.

Facebook Event
BONUS
22 Eylül 2018 Cumartesi 20:30
Bachçede Yaz Festivali @ Sakıp Sabancı Müzesi

1998’de düzenlenmeye başlanan Bach günleri ve konserleri saraylar, müzeler gibi pek çok sıra dışı mekanda gerçekleşmektedir. Bach&Love, Bach Before&After, Bach&Bahar gibi farklı temalarla tasarlanan Bach festivalleri ve konserleri, çoğunlukla köşeli kuralların işlediği düşünülen klasik müzik konserlerinin son derece keyifli ve alternatif bir atmosferde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Bu sezon da “Bachçede Yaz Festivali dopdolu bir programla karşında, detaylar için etkinlik sayfasına.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir