Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (21-26 Temmuz)

Havanın iyice ısınmasıyla evde durmayı reddedenlere bu haftanın öne çıkan etkinliklerini yazdım. Güneşi batırmalı ya da duygusal şarkılara eşlik edebileceğin etkinlik alternatifleri mevcut.

22 Temmuz Çarşamba 19:00 Radiopot Aperitivo @ Kloster
22 Temmuz Çarşamba 19:00 | Radiopot Aperitivo @ Kloster

Uzun bir aradan sonra tekrar aramıza dönen Radiopot Aperitivo serisi, yeni sezonda misafirlerini Kloster’ın ferah terasında ağırlıyor. Giriş ücretsiz olup, ilk içkinizi aldıktan sonra 19:00-22:00 arası leziz atıştırmalıklar da ikramları. Bu hafta ise kabine geçecek isimler ise Alp K, Ceylan Göksel, Doruk Onur, Efe Kantel ve Erman Sarı.

Facebook Event
22 Temmuz Çarşamba 19:00 Proper Wednesdays @ Nest Karaköy
22 Temmuz Çarşamba 19:00 | Proper @ Nest Karaköy

Murat Uncuoğlu önderliğinde minik bir İndigo havası sezebileceğiniz yaz ve günbatımı konseptli Karaköy’ün yeni mekanlarından biri olan Nest, Pazar günü düzenlediği etkinliklerine Çarşamba gününü de dahil etmeye başlıyor. Kabinde Cem Salman sizleri bekliyor olacak.

Facebook Event

24 Temmuz Cuma 22:00 | Traumer @ Kloster
24 Temmuz Cuma 22:00 | Traumer @ Kloster

Fransa’nın genç yeteneği Traumer, Label Project kapsamında Kloster Terrasse kabininde yeri göğü inleteceğe benziyor. Biletler Biletino‘da.

Facebook Event
24 Temmuz Cuma 21:00 | Kalben @ Bronx Pi Sahne
24 Temmuz Cuma 21:00 | Kalben @ Bronx Pi Sahne

“Hep birlikte söylemek üzere” diyen Kalben’in çıktığı bu duygusal yolculuğa eşlik etmek isteyenlerin kaçırmaması gereken bir konser. Biletler Biletix‘de ve 25 TL’dir.

Facebook Event

25 Temmuz Cumartesi 23:00 | Xenia Beliayeva @ CUE Istiklal
25 Temmuz Cumartesi 23:00 | Xenia Beliayeva @ CUE Istiklal

“Analog Effekt” parçasıyla tanıdığımız Xenia Beliayeva ilk kez İstanbul’a gelmeye hazırlanıyor. Giriş ücreti 25 TL olup, gecenin diğer isimleri ise The Ragnarok, Mert Batigun ve Erman Mutlu.

Facebook Event
BONUS: 25 Temmuz Cumartesi Mübalağa Festival @ Fly-Inn Beach, Çeşme
BONUS: 25 Temmuz Cumartesi | Mübalağa Festival @ Fly-Inn Beach, Çeşme

Ben tatildeyim nasıl kaçırırım bunları diye dertleniyorsanız bonus olarak bu hafta sonu İzmir – Çeşme’de böyle bir festival gerçekleşiyor. Line-up ise tadından yenmez adeta; Tangun, Cervus gibi başarılı isimlere ek olarak headliner koltuğunda Audiofly’ı görüyoruz! Biletlerinizi “Party Only” veya “Full Pack” olarak seçip Biletino‘dan temin edebilirsiniz.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir