Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (21-22 Aralık 2018) | Bonus: En Uzun Gece

En uzun geceye yakışır etkinliklerle dolu bir hafta sonu! Günler kısalıyor, geceler uzuyor, güneşi dans ederek yakalamak daha da zorlaşıyor. Bütün bunlara inat sabahın ilk ışıklarına denk dans etmeye hazırsın sanırım. İşte haftanın en gözde etkinlikleri!

Bu hafta nerelerde çalıyorum diye merak edenler buraya tıklayabilir.

21 Aralık 2018 Cuma 19:30
Uzun Bir Gece @ Pera Müzesi

Pera Müzesi sizi 21 Aralık Cuma günü artık gelenekselleşen erken yılbaşı partisine davet ediyor! Üstelik parti boyunca müzedeki tüm sergiler gezilebilecek! Pera Müzesi ziyareti 18:00 – 22:30 saatleri arasında ücretsiz!

Facebook Event
21 Aralık 2018 Cuma 20:00
Nick Curly @ KLEIN

21 Aralık Cuma gecesi 22.30 – 05.00 arasında Monkey Project organizasyonu ile KLEIN ve FLAMME de eş zamanlı olarak gerçekleşecek ve tek biletle iki stage’e de girebileceğiniz muhteşem bir gece sizi bekliyor.

Facebook Event
21 Aralık 2018 Cuma 20:00
Collection Zero Launch @ Salon İKSV

Tüm ürünlerin hikâyelerini inceleyebileceğiniz, ürünleri özel indirimlerle satın alabileceğiniz ve güzel insanlarla birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz “Zero” lansmanına hepiniz davetlisiniz! Set başında ise ben varım.

Facebook Event
21 Aralık 2018 Cuma 22:00
Electronic Wedding @ Gönül Davet

Elektronik müziği düğün konseptiyle birleştireceğimiz unutulmaz bir eğlence için 21 Aralık Cuma gecesi için kimseye söz vermeyin. Set başındaki isim ise JPatterson, biletler Mobilet’te. Dress code zorunlu.

Facebook Event
21 Aralık 2018 Cuma 22:00
Peter Schumann @ minimüzikhol

KaterBlau’nun anahtar figürlerinden Peter Schumann ve Japon ve Avrupa folk müziğini disko ile füzyonladığı miksleriyle bilinen Que Sakamat bu Cuma mini’de set başına geçiyor. Giriş 50 TL.

Facebook Event
21 Aralık 2018 Cuma 22:00
Michael Mayer @ ROXY

Elektronik müzik adına kariyerinin başından bugüne kadar çok önemli işlere imza attan Michael Mayer bu Cuma ROXY’de. Gecenin diğer ismi ise Batu Güler / Bärtaub. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
21 Aralık 2018 Cuma 22:00
Aksak @ KiKi

Cuma gecesi #KiKi’de en sevdiğim isimler bir arada: Aksak ve Kızlar Tuvaleti! Bol bol dans etmek, sevdiklerinizle birlikte keyif vakit geçirmek ve dahası için Cuma gecesi seni de KiKi’ye bekliyoruz! Giriş ücretsiz.

Facebook Event
21 Aralık 2018 Cuma 23:00
Jacob Groening @ MU Istanbul

Bu Cuma MU Istanbul’da nefis bir müzik şöleni var: setlerinde dinleyicilerini büyülü bir yolculuğa çıkaran Jacob Groening ve Elçin Sadi ilk defa MU’da performans sergiliyor. Gecenin biletleri ise bugece.co’da.

Facebook Event
21 Aralık 2018 Cuma 23:55
Oceanvs Orientalis @ Studio

Dünyanın her yerinde farklı ritüeller ile karşılanan 21 Aralık gecesi – en uzun gece-Zorlu PSM’de Oceanvs Orientalis, Schnell Schnell ve Sevil Soylu’nun performanslarını sergileyeceği çok özel bir parti ile kutlanıyor: Winter Solstice – The Longest Night Party! Biletler Biletix’te.

Facebook Event
22 Aralık 2018 Cumartesi 22:00
Hungry Party @ Zorlu PSM

Önde gelen plak şirketlerinden Hungry Music, Worakls, Joachim Pastor ve Elska ile müziğin hiç susmayacağı bir gece için Zorlu PSM çıkartmasına hazır. Turkcell Sahnesi’nde gerçekleşecek partinin ev sahibi ise Türkiye elektronik müzik sahnesinin deneyimli isimlerinden Mabbas. 

Facebook Event
22 Aralık 2018 Cumartesi 22:00
Watergate Showcase @ MODULE

Watergate Showcase kapsamında Matthias Meyer, Jimi Jules ve Braunbeck MODULE’de performans sergiliyor. Gecenin biletleri bugece.co’da.

Facebook Event
BONUS
22 Aralık 2018 Cumartesi 22:00
Satori @ Beykoz Kundura

Kendini yenilemekten ve dinleyicilerini şaşırtmaktan hiç vazgeçmeyen Satori, 22 Aralık Cumartesi akşamı son projesi Maktub ile Beykoz Kundura’da! Türkiye’nin 1 numaralı festivali Chill-Out Festival sunumu, Lounge FM 96ve FG 93.7 desteği ile Famelog partnerliğinde gerçekleştirilecek gecede Satori, Türkiye’de ilk kez sergileyeceği extended seti ile katılımcıları uzun bir müzikal yolculuğa çıkaracak. Biletler Biletix’te.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir