Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (21-24 Kasım 2018)

Yollar, yollar, yollar. Gidilecek yollar, dönülecek yollar, düşünülecek zamanlar, geride kalan kilometreler. Hepsi ne için? Daha çok yol gittikçe, varış noktasına ulaştıkça eve ne kadar kaldığını hesaplamamız rahatlamamızı mı sağlar? Ya da geride bıraktığımız yolları düşünmemizi mi? Yola çıktığında gayen ne olursa olsun, yolda karanlıkta kalsan da hep varış noktasını düşünün. Ya sizin en sevdiğiniz yol nereye gidiyor?

21 Kasım 2018 Çarşamba 20:00
Aperitivo Wednesday @ W Istanbul

W Istanbul’da artık her Çarşamba saat akşam 8’den gece yarısına, bardan alacağınız kadeh ve kokteyllere uygun hazırlanmış açık büfedeki atıştırmalıklardan ücretsiz alabileceksiniz. Giriş ücretsiz, rezervasyon yok.

Facebook Event
21 Kasım 2018 Çarşamba 20:00
Samet Günal @ KiKi

Geçen hafta olduğu gibi Samet Günal bir kez daha KiKi kabininde performans sergilemeye hazırlanıyor. Gecenin açılışı benden, kapanışı ise ilk defa KiKi kabinine geçecek olan Selim Kavadar’dan. Girişler ücretsiz.

Facebook Event
22 Kasım 2018 Perşembe 21:00
Mixmag Turkey Lansman Partisi @ Studio

Mixmag Turkey Lansman Partisi kapsamında Eelke Kleijn Zorlu PSM Studio’da müzikseverler ile buluşacak. Bu özel gecenin açılışını ise özel setleriyle Analog Context, Juren Vu, Purple Phase vs KRCL ve Algorhythm yapacak.

Facebook Event
23 Kasım 2018 Cuma 22:00
Murat Uncuoğlu @ MODULE

MODULE’de bu hafta Cuma gecesi Murat Uncuoğlu, Cervus ve Tutan set başında olacak. Etkinliğin biletlerine bugece.co üzerinden ulaşabilirsin. 04:00 – 12:00 saatleri arasında ise after saatleri harika olacağa benziyor.

Facebook Event
23 Kasım 2018 Cuma 22:00
Tebra @ Flamme

Sırbistan’ın yükselen yıldızı Tebra a.k.a Milojko Jaric’in yanı sıra başarılı isimler Aslı Köse ve Omerar Nanda & Ayse ile birlikte Flamme’de! Melodik ve büyülü bir yolculuk için Flamme’a gitmeyi düşünebilirsiniz.

Facebook Event
24 Kasım 2018 Cumartesi 20:30
Charles Pasi @ Zorlu PSM

2017 yılında Blue Note etiketiyle yayınladığı “Bricks” ile bugüne kadarki en iyi işini ortaya koyan Pasi, XXF kapsamında İstanbul Fransız Kültür Merkezi iş birliğiyle Zorlu PSM’de! Biletler Biletix’te.

Facebook Event
24 Kasım 2018 Cumartesi 22:00
Apollon’s Saturday @ Grand Pera

Burning Man, DGTL, 3000Grad gibi festivallerin vazgeçilmez ismi Seth Schwarz, elektronik müziğe etnik dokunuşlar ile büyülü hava katan Cüneyt Öztürk, elektronik müziğin kalıplarına sığmayan Rapunkel ve sürprizlerle dolu ikili Yağız Öztekin & Bulut Adalı Seçkin (Sax Live) bu Cumartesi Grand Pera’da.

Facebook Event
BONUS

23 Kasım 2018 Cuma 22:00
Guy J @ ROXY

John Digweed’in kurucusu olduğu plak şirketi Bedrock bünyesine dahil olduktan sonra progressive house ve techno türlerinin vazgeçilmez prodüktörlerinden biri haline gelen Guy J, 23 Kasım Cuma gecesi RX Istanbul’da.  Girişler 80 TL.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir