Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (21-24 Mart 2018)

Bu hafta bir hayli yoğun. Baharın da yüzünü yavaşça göstermesiyle şehir daha da hareketlenmeye başladı. Aşağıda önerdiğim etkinliklerin yanı sıra Perşembe akşamı Gaye Su Akyol’u Mentha’da, Cuma gecesi yeni EP’sinin lansman partisi kapsamında Doruk Güralp ve beraberinde Sevil Soylu gibi isimleri Kitsch’de ve Joris Voorn’u Studio’da dinleyebilirsiniz. Cumartesi ise biraz nostalji yapmak isteyenler için DasDas’da Mor ve Ötesi konseri var.

21 Mart 2018 Çarşamba 23:00
Unders @ Flamme

Bu Çarşamba Dharma Stories kapsamında düzenlenen partide unders ve Heimat set başına geçmeye hazırlanıyor. Yeni bir hikayeye tanık olmaya hazır olun.

Facebook Event
23 Mart 2018 Cuma 22:00
Henry Saiz @ ROXY

Burn Energy bu Cuma gecesi gerçekleşecek etkinliğinde bu kez yeteneğiyle öne çıkan bir ismi ROXY’de ağırlıyor: Henry Saiz. Biletler mobilet.com’da.

Facebook Event
23 Mart 2018 Cuma 22:00
Acid Manifesto #2 @ 1888

Bir etkinlik serisi olan Acid Manifesto, ikinci ayağı ile 1888’de gerçekleşiyor. 1888’de set başına geçecek isimler arasında Salih Topuz, Analog Disko, Jan ve Gez var.

Facebook Event
23 Mart 2018 Cuma 23:00
Murat Uncuoğlu @ KiKi

Yerli elektronik müzik sahnemizin en iyi isimlerinden Murat Uncuoğlu bu Cuma Cihangir’in popüler mekanı KiKi’de! Açılış ise Enthuziast’dan. Girişler ücretsiz.

Facebook Event
24 Mart 2018 Cumartesi 21:30
Turkish Psychedelia @ Babylon

Yeni dönem psikedelik rock sahnesinin öne çıkan ismi Altın Gün’ün yanı sıra Barış K, Grup Ses ve Undomondo da setleriyle Babylon Bomonti’de performans sergileyecek. Biletler mobilet.com’da.

Facebook Event
24 Mart 2018 Cumartesi 22:00
Tangun @ GLOW

Bu hafta GLOW’da yerli isimlerden en çok sevilenlerden biri olan Tangun set başına geçiyor. Gecenin diğer isimleri ise Semih Akay, Sertan Axoy, Göktuğ ve Arno Candan. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
24 Mart 2018 Cumartesi 23:00
Adriatique @ Studio

Isolate birbirinden başarılı partiler düzenleyerek aynı tempoda devam ediyor. Bu cuma ünlü ikili Adriatique Studio’da olacak. Gecenin diğer isimleri ise Murat Uncuoğlu, Alican ve MFY. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
BONUS
24 Mart 2018 Cumartesi 23:00
Ten Walls @ FLOOR.

FLOOR.’da 24 Mart tarihinde harika bir geceye hazır olun! Yeni albümü “Queen” kapsamında turnede olan Ten Walls FLOOR.’da canlı performans sergilemeye hazırlanıyor. Gecenin diğer ismi ise yerli elektronik müzik sahnemizin bilinen ve sevilen isimlerinden biri olan Volkan Gündüz. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir