Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (22-23 Şubat 2019)

Bu hafta İstanbul ve İzmir’de güzel etkinlikler, güzel partiler var. Ankara’da da ayrıca aşağıdaki listede olmasa da Kite ve Riff gibi mekanlarda düzenlenen partiler mutlaka ilgini çekecektir. Dans dolu bir hafta sonu olsun!

22 Şubat 2019 Cuma 22:00
Âme @ MODULE

Dixon ile beraber kurdukları plak şirketleri Innervisions ile dans müziğine yön veren isimlerden biri olan Âme, 22 Şubat gecesi Isolate organizasyonuyla Istanbul’da. Biletler Biletix’te satışta.

Facebook Event
22 Şubat 2019 Cuma 23:00
Akumandra @ KLEIN

New York ve Meksika merkezli plak şirketi Akumandra ekibi, Generic Music işbirliğiyle 22 Şubat Cuma gecesi KLEIN kabininden özgün bir yolculuğa davet ediyor. Biletler Mobilet’te!

Facebook Event
22 Şubat 2019 Cuma 23:30
Headwaters @ Less Ordinary

Müzik bilgisi ve enstürmantal yetenekleri elektronik altyapı ile buluşturan Headwaters, tekrar Less Ordinary’de kabine geçiyor! Bilet satışı kapıda. Gecenin açılışı ise Alper Savaş’tan.

Facebook Event
23 Şubat 2019 Cumartesi 22:30
Boyz Noize @ Zorlu PSM

Gesaffelstein gibi isimlerle de iş birliği yapan Berlin menşeili başarılı sihirbaz DJ Boys Noize 23 Şubat’ta Zorlu PSM ana sahnesinde! Normal ve VIP Biletler bugece.co üzerinden alınabilir.

Facebook Event
23 Şubat 2019 Cumartesi 23:30
Alex.Do @ Högre/Unten

Dystopian haricinde Innerversions, Life and Death gibi labellardan çıkan E.P’lerde dikkat çeken Alex.Do 23 Şubat Cumartesi gecesi Högre / Unten’da. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
BONUS
23 Şubat 2019 Cumartesi 22:00
Black Night @ KiKi

Bu tarihi şimdiden not edin: KiKi’de 23 Şubat Cumartesi gecesi harika bir parti sizi bekliyor!
Black Night konsepti altında gerçekleşecek bu gecede Can Başeğmez temposu yüksek setiyle bizlerle olacak! Gecenin diğer isimleri ise KiKi resident DJ’lerinden Cisetta ve geçtiğimiz ay da KiKi kabininde set başına geçmiş olan Umutcan Genç!

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir