Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (23-26 Şubat 2017)

Bu hafta hafta sonundan çok hafta içi partileri göze çarpıyor gibi; Nişantaşı, Sıraselviler ve Tünel gibi noktalarda öne çıkan etkinlikleri hafta sonu ise bol afterlar bizi bekliyor, özellikle Beatgate’in after partisine gitmelisiniz! Senelerdir en güzel parçaları Beatgate after partilerinde dinleyip keşfettim ve müziğin gücü o saatlerde bir başka oluyor gerçekten.

23 Şubat 2017 Perşembe 20:00
Uncles @ Alancha Restaurant

Perşembe gecelerinin sevilen etkinliği JetLag’in bu haftaki konuğu Furkan Kurt ve Efe Kantel, nam-ı diğer Uncles. Bilgi ve rezervasyon için etkinlik sayfasına bakabilirsiniz.

Facebook Event
23 Şubat 2017 Perşembe 21:00
Future Rabbit Showcase @ KiKi

Future Rabbit her yerde! Bu hafta ekipten Aydoğan Gider ve Can Ayhan Kiki kabininde hafta içine renk katıyor ve dans pistini hareketlendiriyor olacak. Giriş ücretsiz.

Facebook Event
23 Şubat 2017 Perşembe 22:00
Networking Series Vol.3 @ 5 Cocktails & More

Bir yandan dans edip bir yandan da networking ağınızı güçlendireceğiniz bir etkinlik sizi bekliyor. Kabinde Pekiner ve Aytek var, barda ise en leziz kokteyller!

Facebook Event
24 Şubat 2017 Cuma 22:00
after&After! @ GLOW

Beatgate’in afterlarını yıllardır çok seviyorum. Cuma gecesi Murat Uncuoğlu, Alican, Volkan Gündüz, Sezer Uysal ve daha pek çok isimle dolu olacak. Katılım sınırlı.

Facebook Event
25 Şubat 2017 Cumartesi 23:00
Marcus Worgull @ garajistanbul

Warehouse serisinde sırada Innervisions’ın öne çıkan isimlerinden Marcus Worgull var! Gecenin diğer isimleri ise YANG ve Ogsan. Biletler Biletix’de.

Facebook Event
BONUS
26 Şubat 2017 Pazar 02:00
After Industry @ RAVE (Maslak Atatürk Oto Sanayi)

Gece 2’de başlayıp Pazar gününün son saatlerine kadar devam edecek partide Tangun, Cure-shot, Uğur Project, Junior, Garen, Emre Öğütçü gibi pek çok başarılı isim dans severler ile buluşuyor. Gecenin biletleri 50 TL ve shuttle sağlanıyor olacak.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir