Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (24-27 Ağustos 2017)

Havalar hafiften soğusa da, işler yoğunlaşsa da ya da yaz bitiyor gibi hissetsek de düzenlenen etkinlikler hiç o moda girilmemiş gibi bir ortam sunuyor. Mini festivaller, deniz, kum, güneş ve dahası dört bir yanımızda, hala tadını çıkarmak için vaktimiz var, yaz daha bitmedi!

24 Ağustos 2017 Perşembe 20:00
Cisetta @ KiKi

Hafta sonu ruhunu bu etkinlik ile Perşembe gününe taşıyoruz. Taksim ve Cihangir’in en sevilen mekanlarından biri olan Kiki Sıraselviler! Kabinde seni karşılayacak isimler ise bendeniz, Samet Günal ve Kerem Şeşen. Giriş ücretsiz.

Facebook Event
25 Ağustos 2017 Cuma 23:45
&ME @ Alaçatı MAIA

Alaçatı MAIA’da bu Cuma kabinde seni karşılamaya hazırlanan isim Keinemusik ekibinden &ME. Gecenin diğer isimleri ise İlker Aksungar ve Mousike. Gecenin biletleri bugece.co’da.

Facebook Event
26 Ağustos 2017 Cumartesi 22:00
Sevil Soylu @ 3 Lounge

Yerli elektronik müzik sahnemizin sevilen ve başarılı isimlerinden biri olan Sevil Soylu bu hafta sonu Kuzey Kıbrıs’ın en gözde mekanı 3 Lounge’un setinin başına geçiyor. Rezervasyon için mekan ile iletişime geçebilirsiniz.

Facebook Event
26 Ağustos 2017 Cumartesi 14:00
Ach! Paradies @ Peyote Cennet Bahçesi

Ach! ekibi birbirinden başarılı partilerine tüm hızıyla devam ediyor. Bu partinin isimleri ise Gadi Mitrani, Egemen, Mosyo G, Jack In The Box, Dogu Orcan ve Zigan Aldi. Kapı giriş 30 TL, indirimli ön satış ise 20 TL.

Facebook Event
27 Ağustos 2017 Pazar 23:30
Kerala Dust @ Single Fin Yellow

Single Fin Yellow bu sezon baya bir hareketli geçti. Bu Pazar Kerala Dust canlı performansıyla burada olacak, etkinliğin biletleri Biletix’te. Warm-up Ali Kuru’dan.

Facebook Event
BONUS
26 Ağustos 2017 Cumartesi 23:00
Mind Against @ KAFES

KAFES’te Cuma DJ Hell’in etkinliğini takiben Cumartesi Mind Against performans sergiliyor olacak. Gecenin diğer isimleri arasında Volkan Gündüz, Brohl, Semih Akay ve Görkem Çay var. Etkinliğin biletleri bugece.co’da.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir