Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (24-28 Mayıs 2017)

Hızlı geçen haftalardan sonra bu hafta biraz dinleniyoruz. KLEIN eski yerine bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta veda etti, bu hafta Flamme’da da bir veda partisi düzenleniyor ancak üzülmeye gerek yok: KLEIN yeni yerinde KLEIN.Garten ve Eva KLEIN (Bodrum) olarak devam edecek. Ayrıca GLOW da bu hafta sezon kapanışını yapıyor.

Bir aksilik olmazsa Cuma günü ben de Galaxias Pera’da çalıyorum, etkinliğin detayları için beni takip etmeyi unutmayın.

24 Mayıs 2017 Çarşamba 18:00
Teşvikiye Happy Our @ Moro Nişantaşı

Bu Çarşamba Moro’da Nikolaj Hadzibulic, Deniz Türkeri ve Alper Ünlenen’in ev sahipliği yaptığı partide Why So Seri!ous ekibi kabine geçiyor. Happy Hour özleyenler için ideal bir parti.

Facebook Event
24 Mayıs 2017 Çarşamba 23:00
Cantanca @ Flamme

Geçen hafta KLEIN’dan sonra Flamme’da mevcut yerine veda ediyor, bu sezon KLEIN.Garten ve Eva KLEIN açık olacak. Flamme’ın kapanış partisi Cantanca, Orkun Bozdemir ve Hemi’den.

Facebook Event
25 Mayıs 2017 Perşembe 11:30
Souq Sayfiye @ Kanyon

“Yaz tatilinde ihtiyacınız olan her şey” konseptiyle yola çıkan etkinlikte pek çok markanın ürünlerini bulabilme olanağına sahip olacaksınız. Etkinlik Souq Kanyon’da.

Facebook Event
26 Mayıs 2017 Cuma 22:00
Gadi Mitrani @ Room + Rumours

Room + Rumours son zamanlarda düzenlediği etkinliklerle daha da öne çıkıyor. Bu Cuma güzel bir yemek sonrası Gadi Mitrani’yi dinlemek isteyebilirsiniz. Giriş ücretsiz.

Facebook Event
27 Mayıs 2017 Cumartesi 22:00
Season Final @ GLOW

Bu hafta GLOW da sezona veda edenlerden. Kabinde 7-Erhan, Deca & Dence, Deniz Türkeri, Alican Aykac gibi pek çok isim olacak. Kapanış partisini kaçırmayın.

Facebook Event
BONUS
28 Mayıs 2017 Pazar 17:00
Crib x Terrace Season Opening @ Mentha

Crib ekibi yaz sezonuna Mentha’nın yeni yerinde merhaba diyor! Set başına Ozoyo, Ata Günay, Yağız Ertan ve Jan geçiyor. Giriş ücretli olup, 30 TL’dir.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir