Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (25-26 Mayıs 2018)

Bu hafta techno ağırlıklı geçiyor: Alex Niggemann, Pleasurekraft ve daha pek çok isim şehrimize geliyor. Yaz öncesi sessiz birkaç hafta geçecek diye beklerken çok hızlı bir hafta sonuna giriş yapıyoruz. Bol danslı hafta sonları!

25-26 Mayıs 2018 21:00
Opening Weekend @ Mentha Roof Pera

Mentha eski yerinde, sevilen terasıyla sezona merhaba diyor. Herkes bu habere heyecanlanmış durumda. Bu hafta sonu set başında Geeno, Semih Akay, Yalım Erdiniz, Görkem Çay, Pekiner ve Jamie S olacak.

Facebook Event
25 Mayıs 2018 Cuma 23:00
Pleasurekraft @ Studio

Günce Acı’nın geceye start vereceği techno gecesinde Pleasurekraft ve Mabbas’ın performansı kaçmaz! Partinin biletleri bugece.co’da. Kompakt Night’a bileti olanlar bu partiye de giriş yapabiliyor olacak.

Facebook Event
25 Mayıs 2018 Cuma 23:00
Kompakt Night @ Zorlu PSM

Kompakt Night kapsamında Michael Mayer, Weval ve Tobias Thomas performans sergiliyor. Turkcell Sahnesi’nde gerçekleşecek gecenin biletlerini Biletix üzerinden temin edebilirsiniz. Studio’daki partiye de giriş dahil.

Facebook Event
26 Mayıs 2018 Cumartesi 22:00
Aksak & Über @ minimüzikhol

Cihangir taraflarında partilemeyi planlıyorsan mini’ye uğramak isteyebilirsin: set başında yerli sahnemizin başarılı isimleri Aksak ve Büber var. Biletler 40 TL ve 00:00’dan önce giriş ücretsiz. Bilet satışı ise sınırlı sayıda.

Facebook Event
26 Mayıs 2018 Cumartesi
Orkun Bozdemir @ KiKi

Cihangir’de gerçekleşecek bir başka etkinlik ise KiKi’de: Kızlar Tuvaleti ve Orkun Bozdemir’i dinleyebileceğiniz bu etkinlikte girişler ücretsiz.

Facebook Event
BONUS
26 Mayıs 2018 Cumartesi 22:00
Pre-Opening @ KAFES

KAFES sezona başlamadan ısınma turları kapsamında “Pre-Opening” haftası ile karşınızda! “Pre-Opening” kapsamında 26 Mayıs Cumartesi günü ana sahnede Alex Niggemann, D-Nox & Beckers, Sezer Uysal ve Volkan Gündüz set başında olurken after beach sahnesinde ise Vuku, Helo Alien, MFY, Mert Güleç, Jaffer ve Avangart Tabldot performans sergileyecek.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir