Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (25-26 Ocak 2019)

2018’in uzatma dakikaları gibi hissettiren Ocak ayı, gezegenlerin dizilişi, bünyeyi darmaduman eden bir dolunay – üstüne bir de Ay tutulması ve diğer her tür detay sonrası sanki 2019’a asıl Şubat ayıyla başlıyormuşuz gibi hissettiren anlar. Herkes böyle hissediyor sanırım. Siz iyisi mi, biraz kafa dağıtmak, uzaklaşmak için dans planları yapın, dans etmek, sevdiğin müzikleri dinlemek de bir kaçış yolu değil mi?

25 Ocak 2019 Cuma 21:00
Nusaibin @ mecra

Doğunun ağırbaşlı enstrümanlarını batının modern elektronik altyapılarıyla bir araya getiren, canlı performanslarıyla elektronik müzik severleri peşinden sürükleyen Nusaibin, 25 Ocak Cuma gecesi [mecra]’da! Warm up ve after party ise moguz ve Şevval Kılıç’a emanet. Biletler bugece.co.’da.

Facebook Event
25 Ocak 2019 Cuma 22:00
Aytek Dorken @ KiKi

Sevdiği müzikleri her daim büyük bir keyifle paylaşan ve 10 seneyi aşkın bir süredir tutkuyla DJ’lik yapmaya devam eden Aytek Dorken, 25 Ocak akşamı KiKi’de! Aynı gece set başına geçecek bir diğer isim ise H.O.S.H., Stavroz ve Viken Arman gibi isimlerle aynı kabini paylaşmış olan Cihangir Çınar!

Facebook Event
25 Ocak 2019 Cuma 23:00
Kincaid @ Fırın

Londra’nın yükselen isimlerinden Kincaid, Disco Halal, Sol Selectas ve Of Unsound Mind gibi plak şirketlerinden çıkardığı parçalarla dikkatleri üzerine toplayan Kincaid, 25 Ocak akşamı Fırın’da. Biletler Mobilet’te.

Facebook Event
25 Ocak 2019 Cuma 23:00
Eagles & Butterflies @ RX Istanbul

Big Burn Istanbul heyecanla sunar: 25 Ocak Cuma gecesi Los Angeles’lı yetenek Chris Barratt a.k.a. Eagles & Butterflies, RX Istanbul’da set başına geçmeye hazırlanıyor! Etkinliğin biletlerine bugece.co üzerinden ulaşabilirsiniz.

Facebook Event
25 Ocak 2019 Cuma 23:30
Anatolian Sessions @ Less Ordinary

Anadolu zenginliğini elektronik müzik ile buluşturan Anatolian Sessions, sizleri Less Ordinary’de harika bir geceye davet ediyor!

Facebook Event
26 Ocak 2019 Cumartesi 22:00
Tangun @ minimüzikhol

İstanbul gece hayatının Hoca’sı Tangun ve 2009 Miller Music Factory Türkiye DJ kategorisi birincisi Junior bu Cumartesi mini’de!

Facebook Event
26 Ocak 2019 Cumartesi 23:00
Sam Paganini @ Zorlu PSM

Jeton Records, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’de ikinci sezonunda, 26 Ocak’ta gururla sunar; Sam Paganini! Sam Paganini’ye, son dönemde hemen her setinde onunla beraber sahne alan ve prodüksiyonlarında da beraber çalıştığı Zøe eşlik edecek. Ülkemiz Techno Sahnesini setleri ve prodüksiyonları ile yurtdışında da başarı ile temsil eden Jeton Records`un kurucusu Ferhat Albayrak gecenin ev sahibi olacak. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
BONUS
26 Ocak 2019 Cumartesi 23:00
Valeron @ KLEIN

Unutulması zor About Nights gecelerinin bir yenisi, #aşıkol konsepti ve VALERON’un etnik/hipnotik müzikleri ile 26 Ocak gecesi Aksak ve Anatolion Sessions’ın ev sahipliği ile KLEIN’da. Biletler Mobilet’te.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir