Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (25-28 Ocak 2017)

Sanırım 2017 güzel geçecek. Tabii nazar değdirmemek lazım ama bu etkinlik bolluğuna baktıkça insanın yüzü gülüyor gerçekten. Yazın bir ara hepimizi basan o kara bulutlar yerini yavaş yavaş güzel günlere bırakıyor. Bu hafta güzel kokteyller içebileceğiniz mekanlardan dans dolu gecelere kadar pek çok alternatif var, bunun yanı sıra rakı dolu masalara uzanabileceğiz etkinlikler sizi bekliyor.

25 Ocak 2017 Çarşamba 22:00
Ege İşlek & Tuğrul Tülek @ Finn Karaköy

The Spirit Of London kapsamında gerçekleşen gecede Ege İşlek ve Tuğru Tülek Finn kabinine geçiyor. Güzel bir Çarşamba akşamı için ideal.

Facebook Event
26 Ocak 2017 Perşembe 22:30
Blackout Affairs III @ KiKi

Blackout’un “Affairs” olarak başlatığı serinin üçüncüsünde Blackout ekibinden Sinan Çatak, Tolga Oral ve Gurko var. Etkinliğe girişler ücretsiz.

Facebook Event
27 Ocak 2017 Cuma 23:00
Nico Stojan @ indigo

Matinee’nin düzenlediği partide Berlin ruhunu indigo kabinine taşıyacak Nico Stojan başrolde! Gecenin diğer isimleri Sertaç Kazan, Özgür Bay, Elif Tanverdi ve Lilly.

Facebook Event
28 Ocak 2017 Cumartesi 18:00
Kış Sahnesi @ KüçükÇiftlik Park

Bu etkinlik tam da bu havaya göre. Büyük Ev Ablukada, Adamlar, Son Feci Bisiklet ve Palmiyeler’in performans sergileyeceği gecenin biletleri Biletix’de.

Facebook Event
28 Ocak 2017 Cumartesi 20:00
Fasl-ı Muhabbet @ Suma Han

Dans modunda değil misiniz? O zaman bu Cumartesi gecenizi Suma Han’da bol rakılı ve mezeli bir geceye ayırın. Menü kişi başı 140 TL, sınırsız içecek de varmış, her şey dahil.

Facebook Event
BONUS
28 Ocak 2017 Cumartesi 22:50
U.F.U.K & Ahmet Şendil @ Clique

Bu hafta sonu resmen yıkım var! Cuma günü de oldukça güzel geçeceğe benzeyen Clique’e Cumartesi günü mutlaka gitmenizi öneririm. Set başında yerli sahnemizin önde gelen isimleri Ahmet Şendil ve U.F.U.K olacak, kaçmaz!

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir