Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (27-30 Nisan 2017)

Yeni mekanların sayısı arttıkça güzel etkinliklerin sayısı da artıyor. Hobo Kitchen Bar bunlardan bir tanesi, bu Perşembe Chit Chat ile birlikte güzel bir parti hazırlığındalar. Bunun yanı sıra Renaissance İzmir’de de bir şeyler oluyor! Nerede ne var, dans etmelik neresi var hepsi haftanın etkinlik önerilerinde.

27 Nisan 2017 Perşembe 22:00
Chit Chat @ Hobo Kitchen Bar

Haftaiçi güzel vakit geçireceğiniz bir yer arayışındaysanız son zamanlarda öne çıkan Hobo Kitchen Bar’ı düşünebilirsiniz. Bu Perşembe Chit Chat’in partisini düzenlediği bu mekanda Jamie S, Pekiner ve Efe Kantel kabinde olacak.

Facebook Event
28 Nisan 2017 Cuma 22:00
Manuel De La Mare @ GLOW

Glow, Luster ve Beatgate’in ortak düzenlediği etkinlikte Manuel De La Mare’nin yanı sıra Murat Uncuoğlu, Volkan Gündüz ve Just D gibi isimler de var. Mutlaka kaçırılmaması gereken bir etkinlik, benden söylemesi.

Facebook Event
28 Nisan 2017 Cuma 23:00
Wolf + Lamb @ Babylon Bomonti

Midnight Session kapsamında gece 11’den sonra elektronik müzik konusunda öne çıkmayı başaran Wolf + Lamb Babylon’da performans sergiliyor. Warm-up Ece Özel’den, biletler Biletix’te.

Facebook Event
29 Nisan 2017 Cumartesi 17:00
Rooftop Sessions @ Renaissance Izmir

Hafta sonu yolu İzmir’e düşen varsa eşsiz konumuyla Renaissance İzmir’e harika bir parti var; Demianjr ve Mert Güleç gibi pek çok ismin kabine geçeceği parti Breathe tarafından düzenleniyor.

Facebook Event
30 Nisan 2017 Pazar 16:00
Terrace Pre-Opening @ WANA

Bildiğiniz gibi Anadolu yakası son zamanlarda oldukça hareketli, bu hareketliliğe yardımcı olan mekanlardan biri olan WANA bu pazar yaza ısınma turlarına başlıyor. Teras açılışı kapsamında Enes Gül, Graumann, Alican, Ali Efe Dinc, Batur ve Uğur Project gibi yerli sahnemizin önde isimleri de kabinde olacak, kaçırmayın!

Facebook Event
BONUS
29 Nisan 2017 Cumartesi 14:00
Burn Electropol Festival Istanbul 2017 – Come Together @ Maslak ARENA

29 Nisan 2017’de Burn Energy Drink ana sponsorluğunda Maslak Arena’da festivalin ilk etabı gerçekleşecek. Festivalde performans sergileyecek isimler arasında DJ BL3ND, DJ Juicy M, Bedük, BAHA, Cielo, Furkan Kurt, Tom & Jerry Music ve On Yedi var. 10 saat boyunca aralıksız müzik dinleyip dans etmek isteyen herkes 29 Nisan’ı şimdiden ajandalarına not etmeli ve biletlerini almalı.

Festival hakkında yazdığım yazıya da buradan bakabilirsiniz.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir