Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (28-30 Temmuz 2017)

Geçtiğimiz hafta 3 gün 3 gece dans dolu bir etkinlik ile geçen Temmuz ayını sezona yakışır etkinlikler ile sonlandırıyoruz. Çeşme’den Bozcaada’ya, Bozcaada’dan İstanbul’a uzanan parti ruhuna bir noktadan katılmak şart. Bu hafta yine çoğumuzun yolu Suma Beach’e düşeceğe benziyor, Electronica Festival hazırlıkları başlasın!

28 Temmuz 2017 Cuma 23:59
Guy J @ Alaçatı MAIA

Bu Cuma Guy J, Breathe ekibinin organizasyonu kapsamında Alaçatı MAIA’da. Gecenin diğer isimleri ise Gadi Mitrani, Murathan Özbek ve Can Balta. Biletler ise bugece.co’da!

Facebook Event
28 – 30 Temmuz 2017
Bozcaada Caz Festivali @ Ayazma Manastırı

Bozcaada taraflarında bir hafta sonu geçirmeyi planlıyorsanız ve caz müzik seviyorsanız bu festival tam size göre. Festival kapsamında pek çok sanatçı performans sergiliyor olacak.

Facebook Event
29 Temmuz 2017 Cumartesi 23:00
Kite Showcase @ Riders Alaçatı

Kite Showcase kapsamında Nick Devon’ın set başına geçeceği gecede ayrıca UGR ve Cem Vegas da kabine geçiyor olacak. Son zamanlarda tekrar öne çıkmaya başlayan Riders Alaçatı’ya uğramak isteyebilirsiniz.

Facebook Event
30 Temmuz 2017 Pazar 23:30
Stavroz @ Single Fin Yellow

Her performansıyla büyülemeyi başaran Stavroz, bu Pazar günü Çeşme’de performans sergilemeye hazırlanıyor. Ali Kuru da gecenin diğer ismi. Etkinliğin biletlerini Biletiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Facebook Event
30 Temmuz 2017 Pazar 18:00
Sunset Sessions @ Hush Hostel Moda

Bir süredir devam eden etkinlik serisinde bu hafta set başında Tim Owens, Uğur Aydın ve Sinan ile İpek var. Şehirde hafta sonunu en güzel şekilde sonlandırmak için bu etkinlik oldukça ideal.

Facebook Event
BONUS
29-30 Temmuz 2017
100% Music: Electronica Festival Istanbul 2017 @ Suma Beach

Çeşme’deki mükemmel organizasyonu takiben Electronica Festival Istanbul 2017 önümüzdeki hafta sonu Suma Beach‘te gerçekleşiyor. 29-30 Temmuz 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan festivalde birbirinden başarılı isimleri dinleme olanağı bulacağız! Etkinlik hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir