Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (29-30 Mart 2019)

İstanbul ve İzmir! Haftanın en güzel parti önerilerini sizin için derledim, bol bol dans etmeli bir hafta sonu dileğiyle.

29 Mart 2019 Cuma 22:00
Fuchs @ minimüzikhol

1999’dan bu yana İstanbul, Londra, Paris ve New York gibi şehirlerde defalarca sahne alan ve DJ ve yapımcı kimliğiyle müzik dünyasında tanınan Fuchs, bu Cumartesi minimüzikhol’de set başına geçmeye hazırlanıyor. Gecenin diğer ismi ise çok yönlü ve günümüzde nadir görülen bir sanatçı olan Dub Taylor aka Alexander Krüger. Biletler 60 TL.

Facebook Event
29 Mart 2019 Cuma 22:00
4 Years Matinee @ KLEIN

Istanbul elektronik müzik sahnesinin önemli promoter’larından Matinee İstanbul, kurulusunun 4. yılını 29 Mart Cuma akşamı KLEIN’da kutluyor. Berlin’in önde gelen klüplerinden Watergate ve Katerblau’nun resident DJ’lerinin İstanbullu müzik severlerle buluşacağı gecenin acılısını Sarp Akat ve Matinee İstanbul’un kurucuları Lilly & Kazan yapıyor. Biletler Mobilet’te.

Facebook Event
29 Mart 2019 Cuma 22:00
Valeron @ Babylon

Mykonos çıkışlı DJ ve prodüktör Valeron, “Valeron & Band Live” projesi ve Generic Music organizasonuyla 29 Mart’ta Babylon’da. Biletler Mobilet’te satışta.

Facebook Event
30 Mart 2019 Cumartesi 23:00
Bora Uzer @ Suma Han

Elektronik canlı performansıyla Bora Uzer, bu Cumartesi Suma Han’da performans sergiliyor. Gecenin diğer isimleri ise Cengiz Can Atasoy ve Kubalas.

Facebook Event
30 Mart 2019 Cumartesi 23:00
Cure-Shot @ RX Istanbul

İstanbul’da sayısız kulüpte çalıp müzik severleri dans ettirmeye ve şehrin popüler underground partilerini yaratmaya devam eden Cure-shot, Tangun ve Procombo ile birlikte RX Istanbul’da!

Facebook Event
30 Mart 2019 Cumartesi 23:30
Jan & Damla Tek @ Less Ordinary

İzmir’in yetiştirdiği nadide yeteneklerden Damla Tek ve yine İzmir’den yetişip macerasını İstanbul Minimüzikhol’de sürdüren Jan, Cumartesi gecesi Less Ordinary’de kabine geçiyor! Biletler kapıda.

Facebook Event
30 Mart 2019 Cumartesi 22:00
Murat Uncuoğlu @ KiKi

Elektronik müzik sahnemizin önde gelen isimlerinden biri olan Murat Uncuoğlu, dinleyicileri ve sevenleriyle #KiKiSıraselviler’de buluşmaya hazırlanıyor. Bu özel gece için tarihi şimdiden ajandanıza not edin! Girişler ücretsiz.
Aynı gece #KiKi’nin resident DJ’lerinden biri olan Pelin Takış da set başında olacak. Kendisinin ayrıca doğum gününü kutluyor olacağız, şimdiden mutlu yıllar dileriz!

Facebook Event
BONUS
29 Mart 2019 Cuma 22:00
ARTBAT @ 1888

Bu zamana dek Solomun, Maceo Plex ve Richie Hawtin gibi müzik dünyasının saygıdeğer isimleri tarafından destek görmüş olan ARTBAT’ı aslında çoğumuz “Tabu” parçasıyla tanıdık ve sevdik. Ukraynalı duo, Artur ve Batish’ten oluşan ARTBAT, Ukrayna müzik sahnesinin önde gelen isimleri arasında. Özellikle son 2 senede başarıya doğru uzanan merdivenleri hızla tırmanmaya başlayan ikilin ortaya çıkardığı parçalar dans pistinin tam anlamıyla tozunu attıracak nitelikte! Setlerinde yeni tarz ve müzikler denemeyi seven ikili bu Cuma Beatgate organizasyonuyla İzmir’in öne çıkan noktalarından biri olan ve kapılarını uzun bir aradan sonra yeniden açmaya hazırlanan 1888’de 5 saatlik özel bir performans sergileyecek.

Bu özel gecede Beatgate’in başındaki isim Volkan Gündüz de bizlerle: stüdyoda uzun saatler geçiren ve ortaya başarılı set ve prodüksiyonlar ortaya çıkaran Volkan Gündüz, ARTBAT ile beraber 1888’de İzmir’in saklı undergroud dünyasının nabzını tutacak. 29 Mart gecesi set başına geçecek bir diğer isim ise çok uzun süredir müzik dünyasıyla iç içe olan, özellikle prodüksiyona ağırlık ve önem vermesiyle tanınan Boral Kibil olacak.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir