Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (3-4 Kasım 2017)

Adeta yaz hiç bitmemiş hissini dört bir yana saçan etkinlikler ile yeni aya giriş yapmış bulunuyoruz. Hem İstanbul hem de İzmir’de içinizi ısıtacak mis gibi partiler var. Ben de Cuma akşamı Citizen’da (eski Kasette’in olduğu yer) warm-up yapıyorum. Yeni ay huzur ve mutluluk getirsin! Biraz da müzik.

3 Kasım 2017 Cuma 22:00
Iago Frederici @ Citizen

Supermarket Events’in bu Cuma gecesi gerçekleşecek etkinliğinde genç bir yetenek set başına geçiyor: Iago Frederici. Gecenin warm-up’ı benden.

Facebook Event
3 Kasım 2017 Cuma 23:00
Murat Uncuoğlu @ KiKi

Yerli elektronik müzik sahnemizin en iyi isimlerinden biri olan Murat Uncuoğlu tekrar KiKi’de. Gecenin warm-up’ı ise RodMeister’dan.

Facebook Event
4 Kasım 2017 Cumartesi 23:59
Nicola Cruz @ Babylon

27. Akbank Caz Festivali kapsamında Fransa menşeli müzisyen ve DJ Nicola Cruz’u Babylon Bomonti’de dinleyebilirsin. Etkinliğin biletleri Biletix’te, ayakta 35 TL.

Facebook Event
4 Kasım 2017 Cumartesi 22:30
Vega @ Salon

Yeni albümünü takiben tekrar öne çıkmayı başaran Vega bu Cumartesi Salon’da performans sergileyecek. Etkinliğin biletleri Biletix’te, ayakta 60 TL, öğrenci ise 45 TL.

Facebook Event
4 Kasım 2017 Cumartesi 23:00
German Brigante @ Container Hall

Breathe’in düzenlediği partide son senelerde adı daha da çok duyulan German Brigante set başına geçiyor. Gecenin diğer isimleri ise Uğur Project, Sertac Kazan ve Jan & Gez. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
BONUS
3 Kasım 2017 Cuma 23:00
Do not Sit on the Furniture Showcase @ KLEIN

KLEIN’da bu hafta sonu yine harika bir program seni bekliyor. Do not Sit on the Furniture Showcase kapsamında Behrouz, Maga ve Elif Tanverdi kabine geçiyor.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir