Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (3-5 Ağustos 2018)

Sayısı daha da artan festivaller ve kumsalda bitmek bilmeyen partiler eşliğinde kavurucu sıcağıyla şehirde etkisini hissettiren Ağustos ayına merhaba! Bu hafta başarılı isimlerin performans sergileyeceği festival ve partiler hem İstanbul hem de İzmir’de gerçekleşiyor!

3 Ağustos 2018 Cuma 23:00
Aksak @ KiKi

Hafta sonuna keyifli bir başlangıç için KiKi’ye uğramaya ne dersin? Mehmet Koryürek, nam-ı diğer Aksak ve enerjileri her daim yüksek duo Csquared set başında olacak. Girişler ücretsiz.

Facebook Event
4 Ağustos 2018 Cumartesi 15:00
Goldcap & Monality @ Madeo Beach

“Sunset Session” konsepti adı altında etkinliklerine devam eden KUATA ekibi, bu hafta sonu 15:00-21:00 saatleri arasında Madeo’da Goldcap, Monality ve Menachem 26’yı ağırlıyor. 

Facebook Event
4 Ağustos 2018 Cumartesi 16:00
Two-Day Beach Mambo @ Suma Beach

2 gün plajda partileri olacak Suma Beach’te Cumartesi günü kabinde Fluctuosa, Salih Topuz, Tufan Demir ve Vodor L Zeck var. Pazar günü ise Soul Revue kapsamında Orkun Bozdemir, Aksak, Can Ayverdi ve Jamie S’i dinleyebilirsiniz.

Facebook Event
4 Ağustos 2018 Cumartesi 19:00
Jan Blomqvist & Band @ Fun Beach

Bu Cumartesi Çeşme’deyseniz ve Jan Blomqvist dinlemeyi seviyorsanız bu parti ilginizi çekebilir: roots.’un Fun Beach’te düzenlediği parti harika geçeceğe benziyor! Biletleri bugece.co üzerinden satın alabilirsiniz.

Facebook Event
5 Ağustos 2018 Pazar 19:00
Behrouz + Monolink @ Before Sunset

Generic Music’in düzenlediği bu partide Miami menşeli gece kulübü ve parti serisi Do Not Sit On The Furniture’ın yaratıcısı Behrouz ve Berlinli şarkı yazarı, solist ve müzik prodüktörü Monolink, 5 Ağustos Pazar günü Before Sunset’te performans sergileyecek! Biletler mobilet’te.

Facebook Event
BONUS
4 Ağustos 2018 Cumartesi 20:00
Diynamic Festival Istanbul 2018

Haftanın en en önemli etkinliği bu Cumartesi KAFES’te! Diynamic Festival Istanbul 2018 kapsamında Solomun, Adriatique, Kollektiv Turmstrasse, HOSH, Magdalena, Johannes Brecht, Karmon, Undercatt, Lehar, Musumeci, Andy Bros ve Magic Cacoon performans sergilemeye hazırlanıyor! Biletler Biletix’te!

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir