Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (30 Ağustos-3 Eylül 2017) | İstanbul & Çeşme | Bayram Özel

Yaza en güzel vedamızı etmeye, sonbaharı karşılamaya hazırsak harika bir bayram tatili bizi bekliyor. Bu yaz pek çok başarılı ismi dinleme olanağı bulduğumuz bir sezon içindeydik, halen de bu fırsat devam ediyor. Özellikle techno ve house müzik denilince akla gelen pek çok isim bayram haftasında İstanbul ve Çeşme’de farklı yerlerde performans sergilemeye hazırlanıyor.

Planlar yapıldıysa, tatil zamanı. Hepinize iyi bayramlar!

İstanbul

30 Ağustos 2017 Çarşamba 22:00
Womderful Wednesday @ Wom Karaköy

Hafta sonuna ve bayram tatiline erken bir başlangıç için bu Çarşamba Wom Karaköy güzel bir seçim olabilir. Kabinde ise Deniz Türkeri ve Alper Ünlenen var, giriş ücretsiz.

Facebook Event
1 Eylül 2017 Cuma 21:00
Hey! Douglas @ Peyote Cennet Bahçesi

Bayramda şehirdeysen ama biraz da olsa uzaklara kaçmak istiyorsan bu Cuma doğru Burgazada’ya! Peyote Cennet Bahçesi’nde Hey Douglas var, biletler Biletix’te.

Facebook Event
1 Eylül 2017 Cuma 22:00
Housekeeper Showcase @ İstiklal Terrace

Bu Cuma şehirde olanlar için bu etkinlik ideal: İstiklal Terrace’da Housekeeper Showcase kapsamında İlker Aksungar, Jaffer, Begu, Kamil Karadeniz ve Burak Elvan set başına geçiyor.

Facebook Event
2 Eylül 2017 Cumartesi 23:00
Ellum Night @ KAFES

Şehirden biraz da olsa uzaklaşıp dans etmek istiyorsanız aradığınız etkinlik KAFES’te. Gecenin isimleri arasında yer alan isimler ise Shall Ocin, Raxon ve Gardens of God ve Sezer Uysal.

Facebook Event
2 Eylül 2017 Cumartesi 22:30
Style-ist @ KiKi

Cihangir’in en sevilen mekanı KiKi bayramda da açık! Bu Cumartesi kabinde seni karşılayacak isim ise Style-ist. Etkinliğe giriş ücretsiz, saat 22.00’ye kadar da happy hour var.

Facebook Event
2-3 Eylül 2017
5 Dans Olimpiyatları @ Suma Beach

Her sene olduğu gibi bu sene de Suma Beach Dans Olimpiyatları dolu dolu geçeceğe benziyor! Pek çok yerli sevilen ismin set başına geçeceği bu iki günlük etkinlik ideal olabilir.

Facebook Event

Çeşme

31 Ağustos 2017 Perşembe 23:30
Ruede Hagelstein @ Alaçatı MAIA

Breathe’in düzenlediği etkinlik kapsamında Ruede Hagelstein, Büber ve Kadir Okan Güven set başında olacak. Etkinliğin biletleri bugece.co’da!

Facebook Event
31 Ağustos 2017 Perşembe 23:59
Alex Niggemann @ Riders Alaçatı

Bu Perşembe bir başka ilgi çekici etkinlik ise Alex Niggemann! Techno dolu bir Perşembe gecesi için harika bir alternatif. Biletler Biletino’da.

Facebook Event
1 Eylül 2017 Cuma 23:00
Oliver Huntemann @ Riders Alaçatı

Beatgate ve roots. iş birliği ile Riders Alaçatı’da gerçekleşen techno gecesinde set başında Oliver Huntemann, Julian Wassermann, Murat Uncuoğlu, Volkan Gündüz ve Cem İnce var. Etkinliğin biletleri bugece.co’da.

Facebook Event
2 Eylül 2017 Cumartesi 12:00
Chill-Out Festival Çeşme 2017 @ Alaçatı Beach Resort

İstanbul ve Bodrum’da gerçekleşen efsanevi etkinliklerini takiben Chill-Out Festival’ın üçüncü ve sezonun son etabı Eylül ayında Çeşme’de gerçekleşecek. Bir gün önce warm-up partisi ise Alaçatı MAIA’da, festivalin biletleri Biletix’te.

Facebook Event
2 Eylül 2017 Cumartesi 16:00
Crib x Beach @ Babylon Sahil

Çeşme’nin en güzel koylarından birinde bulunan Babylon Çeşme’de şirin bir parti sizi bekliyor. Crib ekibinden Ata Günay ve Doğa Gez Babylon Sahil’de performans sergiliyor olacak.

Facebook Event
3 Eylül 2017 Pazar 15:00
Closing Sessions @ Before Sunset

Her sene olduğu gibi harika bir kapanış etkinliği ile yaza veda eden Before Sunset kabinde Art Department, Oscar & The Wolf, Monolink ve Ali Kuru gibi başarılı isimleri ağırlayacak.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir