Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (30 Haziran-2 Temmuz 2017)

Dolu dolu geçen bir bayram tatilinin ardından tempoyu düşürmeden devam ediyoruz. Hava güzel, etkinlikler güzel, daha ne olsun? Bu hafta etkinlik önerilerim Alaçatı ve İstanbul ağırlıklı, güzel bir hafta sonu dilerim!

30 Haziran – 2 Temmuz 2017
Opening Ceremony @ MAJI

Alaçatı MAIA’nın havuz tarafı harika bir program ile açılıyor. Bu hafta sonu Maga, Goldcap ve Lum gibi isimlerin yanı sıra Can Tanca, Birol Giray, Doruk Güralp, Lilly, Sertaç Kazan ve Can Akçay set başında olacak.

Facebook Event
30 Haziran 2017 Cuma 22:00
Re.You @ KAFES

KAFES’te bu hafta sonu maratonu Re.You ile başlıyor, Simian Mobile Disco ve Monolink ile devam ediyor. Ayrıca Volkan Gündüz, Sezer Uysal ve Murat Uncuoğlu gibi öne çıkan isimleri de dinleyebilirsiniz.

Facebook Event
30 Haziran 2017 Cuma 22:00
June Dates @ Riders Alaçatı

Alaçatı’nın en eski mekanlarından biri olan Riders Alaçatı’da bu Cuma gecesi programında Ongun Tütüncü, Efe Serçek ve UGR var. Detaylı bilgi için etkinlik sayfasına göz atmayı unutmayın.

Facebook Event
1 Temmuz 2017 Cumartesi 16:00
Crib x Beach @ Babylon Sahil

Crib ekibi Alaçatı MAIA’daki partilerinden sonra Babylon Sahil’e geliyor. Çeşme’nin en güzel noktalarından birinde, Babylon’da güzel müziğe doyacaksınız. Ata Günay, Doğa Gez ve Yağız Ertan etkinliğin isimleri olarak karşımıza çıkıyor.

Facebook Event
1 Temmuz 2017 Cumartesi 22:00
Damian Lazarus @ Suma Beach

Suma’da bu Cumartesi efsane bir isim var: Damian Lazarus. Gecenin diğer isimleri ise Marlo, Aliço, Sebastien Leger, Cengiz Can ve Rodmeister. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
BONUS
2 Temmuz 2017 Pazar 17:00
Cızbız Disko @ Backbar

Saat 5 itibariyle başlayacak etkinlikte Il Capitano ve Le Bébé set başına geçiyor. Güzel bir Pazar günü için ideal bir etkinlik bence, ajandanıza not etmenizde fayda var.

Facebook Event

Kuzey Kıbrıs

3 Lounge adlı yerden daha önce de bahsetmiştim. Bu Cumartesi ise kabinde Sezer Uysal var. Hem güzel bir şekilde tatil yapmak hem de kaliteli müzik dinlemek isterseniz burayı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Mekan özelinde hazırladığım kapsamlı rehbere göz atmayı unutmayın. Rehbere bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir