Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (30 Mayıs-2 Haziran 2018)

2018 yaz sezonuna hazır mısınız? Şimdiden duyurulan festivaller, yaz partileri, sunset buluşmaları ve dahası… Ben çok heyecanlıyım ve sabırsızım. Bu hafta sonu Suma’nın açılışı mı desem, KAFES’in açılışı mı, Zorlu’daki techno partisi mi desem bilemedim, bu hafta yok yok. Haftanın en güzel etkinlik önerileri yayında.

30 Mayıs 2018 Çarşamba 22:00
Señorita Night Vol:3 @ Los Altos

Los Altos bu geceleri bir gelenek hale getiriyor. Girişin ücretsiz olduğu gecede kurulan Lab Bar’a katılım kadınlar için ücretsiz, içeride isminizi sıraya yazdırmanız yeterlidir. Okay Güney’in özel karışımları ile kendi kokteyllerinizi yapabilirsiniz! Set başında ise Moophy olacak.

Facebook Event
31 Mayıs 2018 Perşembe 19:30
Chit Chat Terrace Affairs #7 @ Mentha

Kısa bir aranın ardından Chit Chat teras etkinliklerine devam ediyor. Serinin 7. Partisi kapsamında bu Perşembe geçtiğimiz hafta sezona eski yeriyle merhaba diyen Mentha’da Kerem Tekinalp, Özgür Bay, Pekiner ve Jamie S set başında olacak. Parti 19:00’da başlıyor.

Facebook Event
1 Haziran 2018 Cuma 22:00
Matinee İstanbul @ Kite

Sonance Festival Pre-Party kapsamında Kite’da Stil Vor Talent’ın yeni yıldızları Township Rebellion ve başarılı duo Lilly & Kazan performans sergiliyor. Biletler Biletix’te!

Facebook Event
1 Haziran 2018 Cuma 22:00
Cervus @ minimüzikhol

Cuma gecesi minimüzikhol’de Cervus ve Unus Emre var. Biletler 40 TL ve kapıda da satış olacak. Biletler sınırlı sayıda ve 00:00 dan önce girişler ücretsiz!

Facebook Event
1 Haziran 2018 Cuma 23:00
Slam @ Studio

Jeton Records’un Zorlu Performans Sanatlı Merkezi’nde bulunan Studio geceleri devam ediyor: bu Cuma set başında Slam, Ferhat Albayrak ve Rubslient var! Techno dolu bir Cuma gecesi için biletler bugece.co’da!

Facebook Event
2 Haziran 2018 Cumartesi 21:00
Summer No:6 @ Suma Beach

Sihirli Orman yazı karşılamaya hazır! Bu Cumartesi sezonun ilk partisinde Orman ve Burn Stage’de Carl Craig, DMX Krew, Vincent Lemieux, Evrim de Evrim ve Barış K gibi isimler olacak! Biletler bugece.co’da!

Facebook Event
2 Haziran 2018 Cumartesi 22:00
Stil Vor Talent Showcase @ KAFES

2-3 Haziran 2018 tarihlerini şimdiden not edin, dans dolu bir hafta sonu geçirmeye ve yaza en havalı bir şekilde merhaba demeye hazır olun! Beatgate’in organizasyonu kapsamında düzenlenen Stil Vor Talent gecesinde global müzik sahnesinin tanınmış isimleri Teenage Mutants, Moonwalk, Klangkuestler ve Kellerkind KAFES’te set başına geçiyor olacak. Gecenin diğer isimleri ise Boy Next Door, Several Definitions ve Township Rebellion.

Facebook Event
BONUS
2 Haziran 2018 Cumartesi 23:55
Charlie CAN7 & GEENO @ Dusk Alaçatı

Bu hafta sonu Çeşme’de olanlar dikkat! Yaz tam anlamıyla başlamasa da Çeşme’de sezon erkenden başladı. Dusk Alaçatı sezonu harika bir etkinlik ile açmaya hazırlanıyor.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir